
З 1 листопада "Укртелеком" може підвищити тарифи для абонентів на 14%. З таким проханням підприємство звернулося до Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), повідомляють Патріоти України.
"Ми звернулися до регулятора, з проханням розглянути підвищення граничних тарифів. Йдеться про осінь, приблизно, листопад. У нас зростають витрати, відповідно, є передумови для підвищення", - повідомив директор Департаменту корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов.
За його словами, мова йде про підвищення тарифів на 14% з 1 листопада 2018 року і ще на 10% з січня-2019-го. За його словами, причиною необхідності підвищення тарифів є зростання собівартості зв'язку в сільській місцевості. Він також зазначив, що зараз найдорожчий пакет "Укртелекому" коштує приблизно 73 грн. Таким чином,для абонентів мова йде про підвищення абонплати лише на кілька гривень.
Уряд оновив умови державної програми «єОселя», розширивши підтримку для ветеранів війни та сімей загиблих захисників України, передають Патріоти України. Згідно з новими правилами, ветерани та родини полеглих Героїв зможуть оформити пільгову іпотеку пі...
В Україні попри зростання номінальної пенсії знижується коефіцієнт заміщення. Щороку зростає відставання пенсій від зарплат, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. Середня пенсія в Україні станом на квітень (це найсвіжіші дані...