Українцям готують новий тарифний "сюрприз": Стали відомі подробиці

З 1 листопада "Укртелеком" може підвищити тарифи для абонентів на 14%. З таким проханням підприємство звернулося до Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), повідомляють Патріоти України.

"Ми звернулися до регулятора, з проханням розглянути підвищення граничних тарифів. Йдеться про осінь, приблизно, листопад. У нас зростають витрати, відповідно, є передумови для підвищення", - повідомив директор Департаменту корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов.

За його словами, мова йде про підвищення тарифів на 14% з 1 листопада 2018 року і ще на 10% з січня-2019-го. За його словами, причиною необхідності підвищення тарифів є зростання собівартості зв'язку в сільській місцевості. Він також зазначив, що зараз найдорожчий пакет "Укртелекому" коштує приблизно 73 грн. Таким чином,для абонентів мова йде про підвищення абонплати лише на кілька гривень.

"Твою екскурсію Хортицею не забудемо ніколи": У боях за Україну загинув історик та "кіборг" (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 0:36

Виконувач обов'язків міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв 5 жовтня у соцмережі "Фейсбук" повідомив, що загинув В'ячеслав Зайцев. Чоловік був істориком, військовим та депутатом Запорізької міської ради останніх двох скликань, передають Патріоти Укр...

Знаменитий український тенісист відмовився сидіти в тилу і пішов бити окупантів (фото)

середа, 5 жовтень 2022, 23:42

Знаменитий український тенісист Олександр Долгополов зізнався, що їде на фронт до гарячої точки. За словами уславленого спортсмена, він більше не може відсиджуватися у тилу, передають Патріоти України. Олександр нагадав, що ще до початку "могилізації" ...