
З 1 листопада "Укртелеком" може підвищити тарифи для абонентів на 14%. З таким проханням підприємство звернулося до Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), повідомляють Патріоти України.
"Ми звернулися до регулятора, з проханням розглянути підвищення граничних тарифів. Йдеться про осінь, приблизно, листопад. У нас зростають витрати, відповідно, є передумови для підвищення", - повідомив директор Департаменту корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов.
За його словами, мова йде про підвищення тарифів на 14% з 1 листопада 2018 року і ще на 10% з січня-2019-го. За його словами, причиною необхідності підвищення тарифів є зростання собівартості зв'язку в сільській місцевості. Він також зазначив, що зараз найдорожчий пакет "Укртелекому" коштує приблизно 73 грн. Таким чином,для абонентів мова йде про підвищення абонплати лише на кілька гривень.
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...
Під час нещодавніх археологічних досліджень у нідерландському муніципалітеті Герлен фахівці з Гейдельберзького університету виявили та розшифрували давньоримську свинцеву табличку з прокляттям, передають Патріоти України з посиланням на ArtNet. Табличк...