
З 1 листопада "Укртелеком" може підвищити тарифи для абонентів на 14%. З таким проханням підприємство звернулося до Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), повідомляють Патріоти України.
"Ми звернулися до регулятора, з проханням розглянути підвищення граничних тарифів. Йдеться про осінь, приблизно, листопад. У нас зростають витрати, відповідно, є передумови для підвищення", - повідомив директор Департаменту корпоративних комунікацій "Укртелекому" Михайло Шуранов.
За його словами, мова йде про підвищення тарифів на 14% з 1 листопада 2018 року і ще на 10% з січня-2019-го. За його словами, причиною необхідності підвищення тарифів є зростання собівартості зв'язку в сільській місцевості. Він також зазначив, що зараз найдорожчий пакет "Укртелекому" коштує приблизно 73 грн. Таким чином,для абонентів мова йде про підвищення абонплати лише на кілька гривень.
Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець заявив про виявлення низки порушень прав людини під час перевірки в Миколаївському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. За його словами, в результаті перевір...
Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...