"Якщо це єдине житло, перш за все забиратимуть інше майно боржника. Тільки у виняткових ситуаціях забиратимуть квартиру", - пояснює він.
Заяву до суду про стягнення квартири за рахунок боргу подає постачальник комунальних послуг.
"Боржник має право оскаржити рішення суду. Перш за все потрібно перевірити, чи були дотримані всі вимоги, проведено належну оцінку квартири. Під час публічних торгів вартість нерухомості можуть занижувати в половину. Однак боржнику зобов'язані повернути залишок коштів після погашення боргу", - пояснює адвокат.
Він додає, що перешкодою для продажу житла можуть стати прописані там неповнолітні діти.
"Українці не платять за комуналку не тому, що не хочуть. Вони просто не мають грошей. Борги зростають через необґрунтоване підвищення житлово-комунальних тарифів і введення штрафів за прострочення платежів", - підсумовує Ростислав Кравець.
В Україні спостерігається чергове зниження цін на цибулю. Протягом цього тижня українські виробники стали масово знижувати ціни на цю продукцію, у зв’язку зі стрімким зниженням якості ріпчастої цибулі, закладеної у сховища у 2024 році. Про це повідомля...
Поліція викрила десятки схем незаконного переправлення чоловіків за кордон у 19 областях України. Фігурантам вручили підозри, передають Патріоти України з посиланням на Нацполіцію. Правоохоронці у рамках кримінальних справ провели 270 обшуків. Викрили...