"Якщо це єдине житло, перш за все забиратимуть інше майно боржника. Тільки у виняткових ситуаціях забиратимуть квартиру", - пояснює він.
Заяву до суду про стягнення квартири за рахунок боргу подає постачальник комунальних послуг.
"Боржник має право оскаржити рішення суду. Перш за все потрібно перевірити, чи були дотримані всі вимоги, проведено належну оцінку квартири. Під час публічних торгів вартість нерухомості можуть занижувати в половину. Однак боржнику зобов'язані повернути залишок коштів після погашення боргу", - пояснює адвокат.
Він додає, що перешкодою для продажу житла можуть стати прописані там неповнолітні діти.
"Українці не платять за комуналку не тому, що не хочуть. Вони просто не мають грошей. Борги зростають через необґрунтоване підвищення житлово-комунальних тарифів і введення штрафів за прострочення платежів", - підсумовує Ростислав Кравець.
Попри те що держава не планує найближчим часом підвищувати мінімальну пенсію, українські пенсіонери можуть розраховувати на вікові доплати, передають Патріоти України. Зокрема, у липні тим, хто досягне певного віку, будуть доплачувати до пенсії відпові...
У Києві двоє чоловіків "обмивали" куплене люксове авто Bentley Bentayga і потрапили в ДТП. В результаті автівку розтрощили вщент. Про це пише "Телеграф" з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. Автопригода сталася в ніч проти 6 липня...