Україну накрила потужна магнітна буря: Як врятуватися

Україну 24 січня накрила магнітна буря рівня G1. Про це заявляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. Як стало відомо, збудження магнітосфери триватиме 25 січня, повідомляють Патріоти України.

У зв'язку з цим медики порадили метеочутливим людям звернути увагу на своє здоров'я. У такі дні зростає ризик інфарктів, виникають сильні головні болі, може різко підвищуватися або ж знижуватися тиск.

Також люди відчувають сонливість. Медики радять у період магнітних бур більше відпочивати і гуляти на свіжому повітрі. Крім того, людям, які страждають від серцево-судинних захворювань, варто заздалегідь запастися потрібними ліками.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...