Справжнє підземне місто знайшли в центрі Тернополя. За словами істориків, унікальним лабіринтам понад 500 років. У часи Середньовіччя підземелля використовували в якості сховища, повідомляють Патріоти України з посиланням наканал 24.
Досліджувати підземелля взялись київські фахівці зі спеціальним потужним георадаром, які виявили близько 5-7 ходів, деякі з яких були уже відомі. Експерти пішли вулицею і знайшли пустоти на глибині близько 1-1,5 метра.
Найбільшим відкриттям дослідників є підземна церква Йосифіток. Її знайшли під будівлею обласної прокуратури. У мерії вже задумалися над відновленням храму.
"Була мова, що там є катакомбна підземна церква. Для нас це дуже цікавий об'єкт. Ми вже фактично його комісійно відобразили в документах. І зараз працюємо з інспекцію охорони пам'яток архітектури над тим, щоб вивести все в легальне поле", – повідомив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.
Розкопки лабіринтів – процес тривалий, адже більшість ходів радянська влада спеціально знищувала в післявоєнні часи.
Столиця України частково знеструмлена. Діють аварійні відключення, повідомив місцевий оператор електромереж ДТЕК вранці в четвер, 25 червня, передають Патріоти України. "Лівий берег Києва: за командою Укренерго застосовані екстрені відключення. Просимо...
У Міністерстві юстиції росії заявили, що співжиття громадян без офіційної реєстрації шлюбу нібито може становити «загрозу національній безпеці», передають Патріоти України. Про це заявив заступник міністра юстиції Вадим Баланін під час виступу на Петер...