
Кабінет міністрів продовжив у деяких регіонах України мовлення аналогового телебачення до 1 травня 2019 року. Про це йдеться у постанові уряду №667, опублікованій на сайті Кабміну, повідомляють Патріоти України.
Дія документу розповсюджується на визначені Нацрадою з телебачення і радіомовлення телеканали на територіях, що межують з Росією та та окупованими територіями.
Також аналоговий сигнал поки що посилатимуть канали "на територіях, де розповсюджуються програми ПАТ "НСТУ" і телерадіоорганізацій місцевого мовлення, які не мають ліцензій на цифрове мовлення".
Раніше Нацрада з телебачення і радіомовлення внесла до Кабміну пропозицію про необхідність збереження аналогового мовлення на кордоні з Росією, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора.
У червні Кабінет міністрів пролонгував терміни використання радіотехнологій аналогового телевізійного мовлення до 31 серпня 2018 року для всіх областей, крім Києва та Кіровоградської області, де термін відключення аналогового мовлення – 31 липень 2018 року.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...