Уряд прийняв нове рішення по трансляції аналогового ТБ в Україні

Кабінет міністрів продовжив у деяких регіонах України мовлення аналогового телебачення до 1 травня 2019 року. Про це йдеться у постанові уряду №667, опублікованій на сайті Кабміну, повідомляють Патріоти України.

Дія документу розповсюджується на визначені Нацрадою з телебачення і радіомовлення телеканали на територіях, що межують з Росією та та окупованими територіями.

Також аналоговий сигнал поки що посилатимуть канали "на територіях, де розповсюджуються програми ПАТ "НСТУ" і телерадіоорганізацій місцевого мовлення, які не мають ліцензій на цифрове мовлення".

Раніше Нацрада з телебачення і радіомовлення внесла до Кабміну пропозицію про необхідність збереження аналогового мовлення на кордоні з Росією, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора.

У червні Кабінет міністрів пролонгував терміни використання радіотехнологій аналогового телевізійного мовлення до 31 серпня 2018 року для всіх областей, крім Києва та Кіровоградської області, де термін відключення аналогового мовлення – 31 липень 2018 року.

Це вражає! В Іспанії дослідники виявили римське скельне святилище віком понад 1,8 тис. років

середа, 24 червень 2026, 16:22

В Іспанії археологи виявили римське святилище, вирізьблене в стіні карʼєру наприкінці II століття нашої ери. Його присвятили Міневрі – богині мудрості, війни та ремесел, передають Патріоти України. Ширина споруди сягає 70 сантиметрів, а висота – пів ме...

Піти на пенсію достроково реально: Ось що для цього потрібно

середа, 24 червень 2026, 15:12

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...