"Усі залишки вже з'їли": У РФ зникли життєво важливі ліки, росіяни в паніці

"Аміодарон" входить у список життєво необхідних і найважливіших лікарських препаратів.
У Росії зникли важливі ліки. Ілюстрація: соцмережі.

У Росії виник дефіцит кардіологічного препарату "Аміодарон" у таблетках. Про це розповів завідувач відділенням кардіореанімації Міської клінічної лікарні №29 (Москва) Олексій Ерліх. За словами лікаря, російські пацієнти кілька тижнів не можуть купити цей препарат, передають Патріоти України.

Представник основного постачальника "Аміодарону" на російський ринок, французької Sanofi, підтвердив, що у компанії виникли перебої з поставками в Росію. Наступна буде в квітні 2019 року. Причину перебоїв у Sanofi не уточнили.

"Аміодарон" входить у список життєво необхідних і найважливіших лікарських препаратів. Він бореться з порушеннями серцевого ритму і здатний запобігти раптовій смерті. На сервісах із пошуку і замовлення ліків в аптеках Москви "Аміодарону" в таблетках на 15 березня не було. У соцмережах розгорається паніка. "Усі залишки вже з'їли", – пишуть росіяни.

Джерело: РБК.ру

Особливі ціни на житло: Дружина італійця пропонує українським заробітчанам відпочинок біля моря (фото)

середа, 27 березень 2019, 5:45

Українка Юлія Хемій на час курортного сезону на узбережжі Адріатичного моря здає квартиру виключно українським заробітчанам. "Італійці можуть дозволити собі відпочинок за 2-3 тисячі євро на місяць, а українці — ні. Але вони також хочуть відпочити. Тим ...

Молодий таїландець зняв прихованою камерою, що робить ночами його кіт (фото)

середа, 27 березень 2019, 0:30

Господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Нещодавно господар вирішив дізнатися, що робить його вихованець вночі, коли той спить. Хлопець встановив камеру, яка здатна знімати в темряві і ліг спати. Вранці він перегляну...