Увага! Денну сонливість назвали ознакою небезпечного захворювання

Фахівці встановили, що люди з амілоїдними бляшками, які можуть порушувати роботу мозку, гірше сплять вночі і частіше відчувають сонливість вдень.

Ілюстрація: ukrhealth.net

Люди, які відчувають сонливість у денний час, більш схильні до хвороби Альцгеймера. Такого висновку дійшли медики з Вашингтонського університету в США, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні взяли участь 189 осіб, середній вік яких становив 66 років. Вчені за допомогою фітнес-трекерів відстежували біологічну активність добровольців протягом 2-х тижнів.

"Наше нове дослідження показує, що люди з початковою стадією хвороби Альцгеймера показують велику фрагментацію в циклах біологічних процесів. Вони частіше проявляють активність вночі і сплять або поводяться пасивно вдень", — говорить один з авторів дослідження доктор Йо Ель Ю.

З архіву ПУ. Українське диво-село: Тут нема безробітних і будинків на продаж (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 10:00

Квітуче село славиться чистотою і страусами. У Запорізькій області є село, у якому немає жодного безробітного мешканця. Звідси селяни не виїжджають, а село розвивається, розповідається у відеосюжеті, передають Патріоти України 3 вересня 2019 року. . М...

В Україні додалося понад три тисячі хворих на COVID-19: статистика МОЗ на 18 вересня

п’ятниця, 18 вересень 2020, 9:30

Станом на ранок п'ятниці, 18 вересня, в Україні офіційно підтверджено 169 472 випадки коронавірусної інфекції. З них 3228 – виявлені за минулу добу. Від COVID-19 в країні померли вже 3468 осіб (+68 за добу), а 75 486 пацієнтів (+1573) повністю побороли...