Увага! Денну сонливість назвали ознакою небезпечного захворювання

Фахівці встановили, що люди з амілоїдними бляшками, які можуть порушувати роботу мозку, гірше сплять вночі і частіше відчувають сонливість вдень.

Ілюстрація: ukrhealth.net

Люди, які відчувають сонливість у денний час, більш схильні до хвороби Альцгеймера. Такого висновку дійшли медики з Вашингтонського університету в США, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні взяли участь 189 осіб, середній вік яких становив 66 років. Вчені за допомогою фітнес-трекерів відстежували біологічну активність добровольців протягом 2-х тижнів.

"Наше нове дослідження показує, що люди з початковою стадією хвороби Альцгеймера показують велику фрагментацію в циклах біологічних процесів. Вони частіше проявляють активність вночі і сплять або поводяться пасивно вдень", — говорить один з авторів дослідження доктор Йо Ель Ю.

"Машине пи*а": В Харкові студент із Єгипта протаранив авто депутата міськради (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 21:29

За документами вдалося з'ясувати, що водія звати Саїд Алла Абделмонем Аббас, він уродженець Єгипту і вчиться в Харківському національному університеті радіоелектроніки. Чиновник зазначив: аварія трапилася близько 10 години вечора в центрі міста. Водій ...

Хіти тижня. Різниця шокує: У мережі порівняли європейські ціни з українськими (фото)

вівторок, 21 січень 2020, 20:30

Ціни на продукти в Україні значно відрізняються від європейських у більшу сторону. Про це повідомив мешканець Херсона, який працює в Чехії Вартість провізії в Європі в кілька разів нижче, ніж в Україні, передають Патріоти України. . Також чоловік опуб...