Увага! Денну сонливість назвали ознакою небезпечного захворювання

Фахівці встановили, що люди з амілоїдними бляшками, які можуть порушувати роботу мозку, гірше сплять вночі і частіше відчувають сонливість вдень.

Ілюстрація: ukrhealth.net

Люди, які відчувають сонливість у денний час, більш схильні до хвороби Альцгеймера. Такого висновку дійшли медики з Вашингтонського університету в США, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні взяли участь 189 осіб, середній вік яких становив 66 років. Вчені за допомогою фітнес-трекерів відстежували біологічну активність добровольців протягом 2-х тижнів.

"Наше нове дослідження показує, що люди з початковою стадією хвороби Альцгеймера показують велику фрагментацію в циклах біологічних процесів. Вони частіше проявляють активність вночі і сплять або поводяться пасивно вдень", — говорить один з авторів дослідження доктор Йо Ель Ю.

Хіти тижня. Вперше побачила таке у житті: Лікарка показала "найстрашніші" легені хворого на COVID-19 (фото)

понеділок, 30 листопад 2020, 3:00

Українська журналістка Ірина Заславець показала фото рентгена легень, уражених коронавірусною хворобою (COVID-19), передають Патріоти України. Знімки вона опублікувала в Facebook після спілкування з главою реанімації Клінічної лікарні швидкої медичної ...

Хіти тижня. Металевий моноліт, ніби з фантастичного роману: Вчені знайшли в пустелі монумент загадкового походження (фото, відео)

понеділок, 30 листопад 2020, 1:00

Монумент знаходиться в бухті з червоною скелею. Команда Управління ресурсів дикої природи штату Юта (США) знайшли в пустелі загадковий металевий монумент. Про це повідомляє Daily Mail, передають Патріоти України. Моноліт розміром близько 4 метрів стояв...