
У спеку завжди хочеться охолодитися чимось морозним, тому попит на морозиво злітає в рази. Однак цей продукт, як виявилося, в спеку якраз заподіює шкоди організму, стверджує гастроентеролог Мирослава Опришко, повідомляють Патріоти України.
"Влітку дуже поширені отруєння молочною продукцією - вона дуже швидко псується і проявляється це не відразу. Морозиво на перший погляд не несе ніякої загрози - вважається, що в холодному середовищі бактерії не розмножуються (це дійсно так). Однак при цьому не у всіх магазинах, правильно зберігають ці ласощі. Якщо морозиво підтануло і знову було заморожене - воно вже є потенційно небезпечним. Адже суперечки в таких умовах починають активно розмножуватися, що і може стати причиною отруєння ", - пояснила лікар.
До речі, та ж сама небезпека криється і в молочних коктейлях. Молоко, яке довго простояло на сонці або в спеці несе додаткові ризики. Тому варто зовсім відмовитися від покупки молочних коктейлів на вулицях і в кіосках.
В Україні запроваджують нові піхотно-штурмові контракти, які мають стати одним із ключових елементів трансформації Сил оборони. Основний принцип нововведення — максимальна винагорода за виконання найризикованіших бойових завдань та чітко визначений тер...
У Лікарні Святої Анни Першого медоб’єднання Львова 42-річна переселенка з Одещини народила дев’яту дитину. Жінка виховує вже шістьох донечок та трьох синів. Про це у четвер, 18 червня, повідомили у пресслужбі Першого ТМО, передають Патріоти України. Ба...