Увага - злодії: У центрі Києві нахабних мадам зняли на прямо під час крадіжки в кафетерії (відео)

Цікаво що людина за стійкою не реагує на "маневри" злочинців. Просто не побачив, не хотів зв'язуватись, чи у змові?

В невеликому кафе дві жінки витягли у покупця гаманець, повідомляють Патріоти України з посиланням на ресурс «Київ Оперативний».

На ролику видно, як чоловік-покупець розмовляє з продавцем. В цей час в кафетерій заходять дві жінки. Одна з них близько підходить до покупця і прикриваючись хусткою, що висить на сумці намагається витягнути у жертви з кишені гаманець. В результаті декількох спроб злодійці це вдається і та виходить із закладу. Її спільниця спостерігає за тим, що відбувається, потім проходить по залу і теж йде.

«Сьогодні в одному з кафетеріїв Печерського району жінки професійно вкрали гаманець у покупця. Якщо Вам відомі ці особи, будь ласка, повідомте», - пишеться у повідомленні.


Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...