Увага - злодії: У центрі Києві нахабних мадам зняли на прямо під час крадіжки в кафетерії (відео)

Цікаво що людина за стійкою не реагує на "маневри" злочинців. Просто не побачив, не хотів зв'язуватись, чи у змові?

В невеликому кафе дві жінки витягли у покупця гаманець, повідомляють Патріоти України з посиланням на ресурс «Київ Оперативний».

На ролику видно, як чоловік-покупець розмовляє з продавцем. В цей час в кафетерій заходять дві жінки. Одна з них близько підходить до покупця і прикриваючись хусткою, що висить на сумці намагається витягнути у жертви з кишені гаманець. В результаті декількох спроб злодійці це вдається і та виходить із закладу. Її спільниця спостерігає за тим, що відбувається, потім проходить по залу і теж йде.

«Сьогодні в одному з кафетеріїв Печерського району жінки професійно вкрали гаманець у покупця. Якщо Вам відомі ці особи, будь ласка, повідомте», - пишеться у повідомленні.


Трохи особистого щастя під час війни: Соломія Вітвіцька показала, як проводить відпустку у Львові з коханим-військовим

п’ятниця, 21 червень 2024, 22:25

Що Соломія, що її бойфренд вже були одружені. Зараз пара зустрічається на відстані, оскільки чоловік служить в лавах ЗСУ. . 44-річна телеведуча каналу "1+1" Соломія Вітвіцька, яка днями відсвяткувала свій день народження, показала, як проводить відпус...

Український синдром: У трьох країнах Балкан раптово зникло світло

п’ятниця, 21 червень 2024, 21:25

Місцеві ЗМІ пишуть, що практично у всій Боснії і Герцеговині, Чорногорії та Хорватії несподівано зникло електропостачання. Деталі: Чорногорський оператор електромережі CEDIS оголосив, що без світла залишилися практично всі населені пункти на території ...