
У Деснянському районі Києва "герой парковки" залишив свій автомобіль в непризначеному для цього місці, в результаті паралізував рух транспорту. Очевидці автомобільного хамства вирішили провчити водія - вишкрябали нецензурне слово на капоті його іномарки, повідомляють Патріоти України.
Відповідні фото були опубліковані в соцмережах. Судячи з фото, автохам залишив своє авто «КІА» на пішоходному переході. Участникам дорожнього руху довелося самостійно перемістити позашляховик. В якості покарання, на капоті - нецензурне слово.


Попри прохолодний і дощовий початок літа, надалі погода в Україні буде теплішою, а окремі періоди можуть виявитися по-справжньому спекотними. Про це розповіла завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології УкрГМІ ДСНС України та НАН Україн...
Українці продовжують отримувати пенсії та інші соцвиплати. Деякі пенсіонери мають проходити процедуру ідентифікації. У Головному управлінні Пенсійного фонду України (ПФУ) в Луганській області розповіли, які є способи проходження ідентифікації у 2026 ро...