"Уж лучше б рожали в Сибири": Скандальна Чичеріна зробила безглузду заяву щодо Донбасу

Рок-співачка знайшла, куди відправити "снапейрок із Прибалтики", які є не чим іншим, як вигадкою пропагандистів "ЛНР".

Чичеріна видала чергову дурницю. Фото: соцмережі.

Скандально відома російська рок-співачка Юлія Чичеріна, яка активно підтримує підрозділи НЗФ «ЛДНР», зробила чергову безглузду заяву про ситуацію на Донбасі, передають Патріоти України.
Так, на своїй сторінці в соцмережі Чичеріна прокоментувала фейкову заяву представника «Народної міліції ЛНР» Андрія Марочко про те, що в зону бойових дій на позиції ЗСУ нібито прибули снайперки з Прибалтики. У своєму повідомленні Чичеріна пише:

«Прибыли охотницы за бабушками и электриками, ловите убийц. Женщины из Прибалтики убивают за деньги, недорого, людей на Донбассе, уж лучше б рожали в Сибири».


"Вас оголошено у федеральний розшук": У Києві серед білого дня викрали чоловіка

п’ятниця, 3 липень 2020, 12:15

Сергій Ткаченко звертався із заявою до Офісу Генерального прокурора про заволодіння його майном в окупованому Криму сторонніми особами, а також про незаконне притягнення його до кримінальної відповідальності в РФ. У Києві сталося викрадення одного з ак...

Евакуювали ціле село: Під Самарою велика аварія на газопроводі, стовп вогню піднявся до неба (фото)

п’ятниця, 3 липень 2020, 11:58

За даними МНС, викид на газопроводі стався з вини робітників аварійної бригади. За наявною інформацією, місцевих жителів відразу же евакуювали через аварію на газовому трубопроводі. Всього евакуйовано 1647 осіб, з них - 367 дітей. Про постраждалих або ...