"Уж лучше б рожали в Сибири": Скандальна Чичеріна зробила безглузду заяву щодо Донбасу

Рок-співачка знайшла, куди відправити "снапейрок із Прибалтики", які є не чим іншим, як вигадкою пропагандистів "ЛНР".

Чичеріна видала чергову дурницю. Фото: соцмережі.

Скандально відома російська рок-співачка Юлія Чичеріна, яка активно підтримує підрозділи НЗФ «ЛДНР», зробила чергову безглузду заяву про ситуацію на Донбасі, передають Патріоти України.
Так, на своїй сторінці в соцмережі Чичеріна прокоментувала фейкову заяву представника «Народної міліції ЛНР» Андрія Марочко про те, що в зону бойових дій на позиції ЗСУ нібито прибули снайперки з Прибалтики. У своєму повідомленні Чичеріна пише:

«Прибыли охотницы за бабушками и электриками, ловите убийц. Женщины из Прибалтики убивают за деньги, недорого, людей на Донбассе, уж лучше б рожали в Сибири».


Хіти тижня. Журнал звільнив з роботи редакторку, яка "сплутала" похорон Героя України з вуличним фестивалем

субота, 7 грудень 2019, 4:00

Євгенія Пліхіна залишає посаду заступника головного редактора журналу Cosmopolitan. Головний редактор журналу Cosmopolitan Україна Олександра Буринська висловила офіційну позицію бренду про скандал з замредактором Євгенією Пліхіною. Про це повідомляють...

Маленька радість: Через два дні після пожежі в одеському коледжі знайшли живу кішку Соню (фото)

субота, 7 грудень 2019, 0:20

Інстинкт допоміг пухнастій тваринці знайти найбезпечніше місце в палаючій будівлі. "При пожежі в Одесі, на Пушкінській вижила триколірна кішка Соня, яка була "приписана" до Інституту біології Чорного моря НАНУ: вона сховалася в коридорі Інституту на п'...