В заповіднику Асканія-Нова готуються випустили з вольєру унікальне копитне (фотофакти)

Рідкісний прибулець примхливий, наче справжня зірка і страшенно сердиться на спроби зробити фото або відео

Працівники біосферного заповідника Асканія-Нова на Херсонщині готують відвідувачам приємний сюрприз – 15 квітня випускають у відкриті вольєри теплолюбних тварин. До того ж, нинішнього року серед них будуть і такі, які в Україні не побачиш більше ніде, зазначають Патріоти України.

У зоопарку при заповіднику, зокрема, обжився дорослий такін – гірська антилопа зі схил далеких Гімалаїв. Вона схоже радше на козлика, але дуже войовничого. Директор заповідника Асканія-Нова і знаний фотохудожник Віктор Гавриленко розповідає, що самець такіна страшенно не любить фотокамер: щойно побачить наведений на нього об’єктив, і одразу біжить до огорожі – намагається дістати любителя зйомки рогами. Словом, рідкісний прибулець примхливий, наче справжня зірка: можливо, тому, що не має пари, і характер у нього зіпсувався через вимушене парубкування.

Еспозицію зоопарку у Асканії-Нова поповнили також екзотичні пампаські зайці, які походять з Аргентини. Тваринок завбільшки як три наші зайчики називають так за схожість із ними, хоча насправді це не зайці, а невеличкі свинки, які зазвичай мешкають у норах. Щойно їх перевезли до зоопарку, як вони й завзято почали цю нору рити, підкопавшись під старий вольєр для антилоп.

І пампаських зайців, і такіна до заповідника привезли не з Аргентини чи Гімалаїв, а з зоопарку у сусідньому Миколаєві – на «перетримку». Такий обмін тваринами і птахами для урізноманітнення колекцій є звичайною практикою – свого часу, приміром, з Асканії-Нова до Миколаївському зоопарку передали білоголового сипа. І він жив там, поки не помер від старості.

Їй було усього 37: У Черкасах померла голова фракції "За майбутнє"

вівторок, 19 січень 2021, 11:44

Олена Шевченко була депутатом Черкаської міської ради з 2015 року. За їхніми даними, жінка померла в результаті ускладнень після операції. У Шевченко залишилася 10-річна дочка Софія. Шевченко була депутатом Черкаської міської ради від "Самопомочі" з 20...

"Якщо ви думаєте, що всі кримські діти у вихідні каталися на санках": Окупанти Криму почали готувати дітей у "бойовики загону Путіна", - офіцер ЗСУ (фото)

вівторок, 19 січень 2021, 11:27

У тимчасово окупованому Криму росіяни продовжують поширювати пропаганду на дітей і виховувати їх у дусі мілітаризму. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив блогер, офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан. Він показав нові фото неповнолітніх у ...