У "ДНР" готують повстання проти Пушиліна, - росЗМІ

За словами російських пропагандистів, жителі окупованого Донецька вкрай обурені тим, що ватажок "ДНР" не виконує свої передвиборчі обіцянки.

Пушилін отримав "вибуховий натяк"? Ілюстрація: соцмережі.

До вибухів біля резиденції ватажка "ДНР" Дениса Пушиліна причетні його противники, які незадоволені "правлінням" терориста. Про це йдеться в матеріалі "Московського комсомольця", який посилається на власні джерела в "ДНР", передають Патріоти України.

Зазначається, що жителі окупованого Донецька обурені тим, що Пушилін не виконує свої передвиборчі обіцянки. "Жителі Донецька виявилися вкрай розчаровані тим, що їх лідер фактично не дотримав жодної зі своїх передвиборних обіцянок. Зокрема, восени 2018 року Пушилін обіцяв повернути націоналізовані ринки в приватну власність і навіть створив для цього спеціальну комісію, але вона не діє. Ринки все ще знаходяться в руках уряду "ДНР", — заявило джерело.

"Крім того, глава самопроголошеної республіки обіцяв домогтися зниження цін в магазинах, проте до кінця зими вартість товарів першої необхідності зросла в середньому на 30%. Це не кажучи вже про те, що сніг і сміття в Донецьку систематично не прибирають", — повідомили в "ДНР".

Мобілізація в Україні триває: Що робити, якщо відправили на фронт без підготовки або спорядження

четвер, 1 червень 2023, 17:30

Після внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", щодо зниження граничного віку перебування на військовому обліку, під мобілізацію підпадають чоловіки віком від 25 до 27 років, які не проходили строкову службу, перед...

"Нас там не чекали": У Львові дитину з інвалідністю не запросили на свято останнього дзвоника, розгорівся скандал

четвер, 1 червень 2023, 16:59

У львівській школі Марії Покрови розгорівся скандал через свято останнього дзвоника. На святкову лінійку запросили усіх, крім хлопчика з інвалідністю, передають Патріоти України. Про обурливу ситуацію розповіла мама учня Галина Амеліна у Facebook. За ...