В інтересах пацієнтів: Супрун заявила, що Кабмін частково розблокував роботу МОЗ

В.о. міністра охорони здоров'я України невідкладно підпише документи про розподіл вакцин і ліків у регіони, спрямування в закордонні клініки 44 українців і продовження будівництва "Охматдиту".

Уляна Супрун. Фото: kmu.gov.ua.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила у Facebook, що уряд схвалив розпорядження, яке дозволяє їй продовжити виконувати обов'язки глави МОЗ, передають Патріоти України.

"В інтересах пацієнтів Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє мені знову виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Це розпорядження є консолідованим рішенням, що дозволяє розблокувати найбільш критичні питання роботи МОЗ України. Це винятковий крок уряду у відповідь на обмеження роботи міністерства рішенням Окружного адміністративного суду Києва", – зазначила вона.

Супрун додала, що 13 лютого невідкладно підпише документи про розподіл вакцин і ліків у регіони, спрямування в закордонні клініки 44 українців, продовження будівництва "Охматдиту" та інші рішення, які потребують негайного затвердження. В.о. міністра підкреслила, що для повного відновлення роботи МОЗ триватиме боротьба в суді.

І це ще війна не закінчилася: У Рівному водій маршрутки нагрубіянив матері загиблого Героя

понеділок, 5 червень 2023, 0:00

У Рівному водій маршрутки відмовив матері загиблого Героя у пільговому проїзді і нагрубіянив їй. Про це повідомила мати загиблого на війні Героя Богдана Гордійчука, рівненська письменниця та журналістка Людмила Марчук, передають Патріоти України. "Якби...

Злодій повернувся на місце злочину та залишив власнику крамниці подарунок (фото)

неділя, 4 червень 2023, 23:50

У столиці Великої Британії Лондоні злодій повернувся на місце злочину, щоб залишити власнику крамниці подарунок - записку та 10 фунтів. Так він перепросив за те, що раніше вкрав морозиво. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Халіл Курт...