В інтересах пацієнтів: Супрун заявила, що Кабмін частково розблокував роботу МОЗ

В.о. міністра охорони здоров'я України невідкладно підпише документи про розподіл вакцин і ліків у регіони, спрямування в закордонні клініки 44 українців і продовження будівництва "Охматдиту".

Уляна Супрун. Фото: kmu.gov.ua.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила у Facebook, що уряд схвалив розпорядження, яке дозволяє їй продовжити виконувати обов'язки глави МОЗ, передають Патріоти України.

"В інтересах пацієнтів Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє мені знову виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Це розпорядження є консолідованим рішенням, що дозволяє розблокувати найбільш критичні питання роботи МОЗ України. Це винятковий крок уряду у відповідь на обмеження роботи міністерства рішенням Окружного адміністративного суду Києва", – зазначила вона.

Супрун додала, що 13 лютого невідкладно підпише документи про розподіл вакцин і ліків у регіони, спрямування в закордонні клініки 44 українців, продовження будівництва "Охматдиту" та інші рішення, які потребують негайного затвердження. В.о. міністра підкреслила, що для повного відновлення роботи МОЗ триватиме боротьба в суді.

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...

В центрі Чернігова археологи зробили важливе відкриття княжої доби

четвер, 20 червень 2019, 14:56

Протягом 9-11 століть Чернігів був одним з двох найвпливовіших центрів Давньоруської держави, за військовою міццю, багатствами, культурою та архітектурою сперечався з великокняжим Києвом. У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, археологи виявили дав...