В інтересах пацієнтів: Супрун заявила, що Кабмін частково розблокував роботу МОЗ

В.о. міністра охорони здоров'я України невідкладно підпише документи про розподіл вакцин і ліків у регіони, спрямування в закордонні клініки 44 українців і продовження будівництва "Охматдиту".

Уляна Супрун. Фото: kmu.gov.ua.

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун повідомила у Facebook, що уряд схвалив розпорядження, яке дозволяє їй продовжити виконувати обов'язки глави МОЗ, передають Патріоти України.

"В інтересах пацієнтів Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, яке дозволяє мені знову виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Це розпорядження є консолідованим рішенням, що дозволяє розблокувати найбільш критичні питання роботи МОЗ України. Це винятковий крок уряду у відповідь на обмеження роботи міністерства рішенням Окружного адміністративного суду Києва", – зазначила вона.

Супрун додала, що 13 лютого невідкладно підпише документи про розподіл вакцин і ліків у регіони, спрямування в закордонні клініки 44 українців, продовження будівництва "Охматдиту" та інші рішення, які потребують негайного затвердження. В.о. міністра підкреслила, що для повного відновлення роботи МОЗ триватиме боротьба в суді.

Хіти тижня. Мутанти наступають: Росію "атакували" дивні істоти з Фукусіми

неділя, 22 вересень 2019, 22:30

В районі Находки і Владивостока на берег викинуло дивну рибу з людськими ногами і була виявлена собака з людською головою. Жителі Примор'я повідомляють не про одну дивну знахідку, яка прибилася до них з території Японії. Так, житель Находки виявив на с...

Новий автомобільний рекорд встановили в Україні

неділя, 22 вересень 2019, 22:25

Абсолютний рекорд вартості автомобіля встановив броньований Mercedes-Benz S600 - 800 тисяч доларів. За літо 2019 року в Україні було продано найдорожчі в історії автомобілі. Загалом, зросла кількість проданих машин на 18%. Зусиллями всіх дилерів було п...