В Івано-Франківську начальство перетворило копів у мийників машин, розгорівся скандал (фото, відео)

Патрульні Івано-Франківської області поскаржилися до Головного управління Нацполіції стосовно того, що їхнє керівництво протягом двох років примушує їх власноруч мити службові авто, повідомляють Патріоти України.

Як повідомляється поліцейські написали рапорт начальнику Департаменту патрульної поліції України Євгенію Жукову, в якому розповіли про свою експлуатацію.

Упродовж двох років патрульні Івано-Франківщини кожної нічної зміни власноруч миють машини на території управління. Натомість керівник управління Олег Костенко повідомив, що договори на мийку машин є, але "не показуються перед особовим складом".

Як виявилося, ще в 2017 році на закупівлю миття і чистки салонів патрульних авто був оголошений тендер. Його виграла компанія місцевого підприємця, яка і повинна обслуговувати управління.

Зрештою івано-франківські патрульні поскаржилися на свого керівника Олега Костенка. Під рапортом підписалося 44 поліцейських. Вони не знали про закуплені послуги мийки й хімчистки автомобілів, тому робили це самотужки.

Окрім того, згідно з рапортом поліцейських, у 2015 році , для чистки салонів патрульних авто кожен із них здав кошти на покупку пилососа Karcher. Патрульні заявляють, що жодну службову машину жодного разу не мили на мийці, що "виграла тендер".

Водночас повідомляється, що рапорт патрульних керівник Жуков повернув в Івано-Франківськ. А в Департаменті патрульної поліції України повідомили, що наразі "триває перевірка".

Водночас, поліцейські, які поставили підписи під рапортом, скаржаться на тиск: їм перешкоджають просуватися по службі, переводять на нижчі посади та не виплачують премії.

"Вибігали з будинків у білизні": Росіянки поскаржилися на "бомбардування" Шебекіно і заявили, що це "ламає психіку"

четвер, 1 червень 2023, 10:55

Раніше росіяни мовчки спостерігали за тим, як їх терористична держава регулярно обстрілювала мирні міста України та вбивала цивільних. Однак як тільки бойові дії торкнулися безпосередньо їх території, вони почали скаржитися на так звані "атаки з боку У...

На Закарпатті 16-річна дівчина народила третю дитину, немовля з'явилося на світ у "швидкій"

четвер, 1 червень 2023, 10:44

У Закарпатській області 16-річна дівчина пережила дуже складні треті пологи. Її дитина народилася у "швидкій". Про це повідомили у "Закарпатському територіальному центрі екстреної медичної допомоги" у Facebook. . Дзвінок про те, що у 16-річної дівчини ...