
Учасникам української експедиції в Антарктиді передадуть копію томосу, яка буде зберігатися на полярній станції «Академік Вернадський». Про це повідомляє прес-центр Національного Антарктичного наукового центру, передають Патріоти України.
«25 березня о 10:00 у Михайлівському Золотоверхому соборі владика Православної церкви України Епіфаній провів молебень на щасливу подорож 12 українських полярників та на гарний початок їхньої роботи в Антарктиді. Владика вручив учасникам експедиції копію томосу, яка буде зберігатися на станції «Академік Вернадський», в капличці святого рівноапостольного князя Володимира», – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що голосування за рішення про перехід до Православної церкви України відбудеться під час ротації української антарктичної експедиції (УАЕ), коли на станції «Академік Вернадський» будуть присутні одразу учасники 23-ї та 24-ї УАЕ, а також сезонний загін науковців.
Учасники 24-ї української антарктичної експедиції вирушають з Києва до полярної станції «Академік Вернадський» 26 березня. Їхній шлях триватиме щонайменше 6 діб.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...