"В общем, горело ясно, горело с пользой!": Злий Одесит про наслідки масштабної пожежі на військовому об'єкті в РФ

Ілюстрація: ЖЖ

Как известно, две недели назад, 20 января, в Санкт-Петербурге успешно сгорел один из корпусов Военно-морской академии имени адмирала флота Советского Союза Н.Г. Кузнецова на набережной Лейтенанта Шмидта", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Ну, горело себе и сгорело, бывает. В итоге все успешно забыли и причин для дальнейшего развития истории не было… Не было до сегодняшнего дня.

Дело в том, что попался тут на глаза один очень интересный документ, а именно перечень нанесенного академии ущерба. И, похоже, стихия лютовала от души, уничтожив огромное количество лабораторий, тренировочных залов и прочих помещений.

Исходя из перечня уничтоженного огнём недвижимого и движимого добра, можно сделать вывод, что в этом году у академии будут явные проблемы с подготовкой штурманов. Сам же корпус ещё не скоро сможет восстановить свой первоначальный вид и, тем более, функции. В общем, горело ясно, горело с пользой!".

Не їжте цього!: Дієтологи визначили, які продукти негативно впливають на волосся

неділя, 23 лютий 2020, 0:32

Від консервів із тунцем варто однозначно відмовитися? Британські дієтологи визначили які продукти негативно діють на волосся, а які ні. Вони рекомендують певним чином відкоригувати раціон, інформують Патріоти України.

Резонанс тижня. Подарунок на День народження: Киянин убив і розчленував власну тещу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 0:10

Інцидент стався ​у Києві в п'ятницю, 14 лютого, в будинку за адресою Харківське шосе, 21/3. Один з мешканців будинку помітив, що сусід сховав сірий мішок у підвалі. Він вирішив перевірити його, а потім побачив сліди крові і голову людини, передають Пат...