"В общем, горело ясно, горело с пользой!": Злий Одесит про наслідки масштабної пожежі на військовому об'єкті в РФ

Ілюстрація: ЖЖ

Как известно, две недели назад, 20 января, в Санкт-Петербурге успешно сгорел один из корпусов Военно-морской академии имени адмирала флота Советского Союза Н.Г. Кузнецова на набережной Лейтенанта Шмидта", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Ну, горело себе и сгорело, бывает. В итоге все успешно забыли и причин для дальнейшего развития истории не было… Не было до сегодняшнего дня.

Дело в том, что попался тут на глаза один очень интересный документ, а именно перечень нанесенного академии ущерба. И, похоже, стихия лютовала от души, уничтожив огромное количество лабораторий, тренировочных залов и прочих помещений.

Исходя из перечня уничтоженного огнём недвижимого и движимого добра, можно сделать вывод, что в этом году у академии будут явные проблемы с подготовкой штурманов. Сам же корпус ещё не скоро сможет восстановить свой первоначальный вид и, тем более, функции. В общем, горело ясно, горело с пользой!".

Хіти тижня. Якщо виконаєте одну умову: В Італії продають будинки за один євро

середа, 22 травень 2019, 1:00

Міра італійської влади спрямована на те, щоб зберегти невелику комуну, оскільки багато місцевих жителів залишають свої будинки і переселяються в великі міста. Сотню будинків на півдні Сицилії в Муссомелі виставили на продаж за один євро для тих, хто пр...

Хіти тижня. Новий курс долара, перерахунок пенсій і податків: Які нововведення чекають на українців влітку

середа, 22 травень 2019, 0:35

Рекордно низький курс долара, нові ціни на цибулю і зростання мінімальних пенсій — все це чекає на українців у наступні три місяці. Про те, як і чому може змінитися життя влітку — розбиралися журналісти, передають Патріоти України з посиланням на Oбозр...