В Одесі подали в суд... на Аллу Пугачову

Однак суд відмовився розглядати заявку.

Фото: utro.ru

У Татарбунарський райсуд Одеської області звернулася жінка, яка в своєму листі поскаржилася на зірку російської естради Аллу Пугачову. Про це йдеться в заяві прес-служби суду, повідомляють Патріоти України.

"Жінка скаржиться, що Алла Борисівна "має крила, за якими може зайти в будь-яку людину і робити з ним, що захоче", - йдеться в повідомленні. - У своїй заяві жінка розповідає, що вирішила поїхати в інше місто, щоб там влаштуватися на роботу, але Алла зі своїми людьми переслідує її, забороняє їй що-небудь робити і не дає спокою. Скаржниця просила вжити заходів".

Згідно з повідомленням, судом було надано відповідь, що зазначена заява не може бути розглянута, оскільки не відповідає вимогам процесуального законодавства, адже суд в своїй діяльності діє тільки в межах і відповідно до законів України, а правосуддя здійснюється відповідно до визначених законом процедур судочинства.

Про посольство України в Султанаті Оман або "При Пороху такого не було!"

субота, 25 січень 2020, 12:06

Візьму на себе сміливість пояснити читачам і самому пану міністру деякі аспекти дипломатичних відносин між Україною і Султанатом Оман. Справа утім, що в Султанаті немає посольства України, яке б за версією міністра закордонних справ Пристайко надавало спр