В Одесі помер знаменитий комік

Актор і шоумен знімався у кіількох гумористичних проектах, але найбільше його запам'ятали по "Джентльмен-шоу".

Сергій Олех. Фото: Znaj.ua.

Сьогодні, 2 квітня, на 51-му році пішов з життя знаменитий одеський актор і шоумен Сергій Олех. Про це повідомила Ірина Медушевська на своїй в Facebook, передають Патріоти України.

- Він пішов .... Півгодини тому ... Мій друг, національне надбання Одеси і України", - пост з таким змістом опублікувала Медушевська.

Сергій Олех закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут, де був одним з провідних акторів студентської команди КВК. Брав участь в гумористичних проектах "Джентльмен-шоу", "Маски-шоу", "Голі та смішні".

Війна триває: Як волонтери та звичайні українці оснащують українських військових

понеділок, 22 квітень 2019, 8:06

"Море вилизує берег, демократи мудрують над законами, патріоти чистять кулемет, а ми продовжуємо допомогати армії. Бо без армії не буде ні моря, ні демократії, ні законів... Буде лише кулемет і той недовго", - йдеться у матеріалі фонду "Повернись живим...

Мобільні хитрощі, або Як позбутися від непотрібних послуг оператора (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 7:54

Українцям розповіли, як відмовитися від необов'язкових послуг мобільних операторів, на які щодня списуються гроші. Про це йдеться в сюжеті "Сніданку 1+1", повідомляють Патріоти України. За даними аналітичної компанії "Офіс ефективного регулювання", за ...