В Одесі помер знаменитий комік

Актор і шоумен знімався у кіількох гумористичних проектах, але найбільше його запам'ятали по "Джентльмен-шоу".

Сергій Олех. Фото: Znaj.ua.

Сьогодні, 2 квітня, на 51-му році пішов з життя знаменитий одеський актор і шоумен Сергій Олех. Про це повідомила Ірина Медушевська на своїй в Facebook, передають Патріоти України.

- Він пішов .... Півгодини тому ... Мій друг, національне надбання Одеси і України", - пост з таким змістом опублікувала Медушевська.

Сергій Олех закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут, де був одним з провідних акторів студентської команди КВК. Брав участь в гумористичних проектах "Джентльмен-шоу", "Маски-шоу", "Голі та смішні".

Хіти тижня. 26-річна дніпрянка стала на захист своєї матері, яка народина 14-ту дитину (фото)

понеділок, 18 лютий 2019, 0:35

Багато галасу в соцмережах наробила недавня подія, що відбулася в місті Дніпро. 29 січня у матері-героїні Ольги Майгун народилася 14-та дитина. Дівчинку назвали Вірсавія, найстаршій її сестрі вже виповнилося 26 років. Відомо, що Євгенія вже створила св...

Долматинець з серцем: Кілька фото незвичайного собаки

понеділок, 18 лютий 2019, 0:29

Завдяки своєму носу і фото в Інстаграмі, це собачатко стало відоме всьому світу. Для нього господиня створила сторінку в Instagram, до якої вже підписалося 120 тисяч людей. "Скільки б не було фотографій, їх замало, щоб повністю охопити все життя Віллі....