В Одесі помер знаменитий комік

Актор і шоумен знімався у кіількох гумористичних проектах, але найбільше його запам'ятали по "Джентльмен-шоу".

Сергій Олех. Фото: Znaj.ua.

Сьогодні, 2 квітня, на 51-му році пішов з життя знаменитий одеський актор і шоумен Сергій Олех. Про це повідомила Ірина Медушевська на своїй в Facebook, передають Патріоти України.

- Він пішов .... Півгодини тому ... Мій друг, національне надбання Одеси і України", - пост з таким змістом опублікувала Медушевська.

Сергій Олех закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут, де був одним з провідних акторів студентської команди КВК. Брав участь в гумористичних проектах "Джентльмен-шоу", "Маски-шоу", "Голі та смішні".

Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...