В Одесі продавчиня та охорона магазину вчинили самосуд над дітьми

Дорослі тьотя і дядя вирішили вибити з малих гроші за пошкоджений кулер з водою, застосовуючи моральний тиск. Поліцію ніхто не викликав. У кожному разі охоронці порушили закон. Небажаного свідка теж намагалися залякати.

Колаж РБК-Україна

В Одесі в одному з магазинів охоронці зачинили дітей, намагаючись домогтися від них відшкодування збитків за поламаний кулер з водою. Про інцидент розповів Данило Удилов на сторінці Facebook, зазначають Патріоти України.

Активіст уточнив, що це сталося 1 квітня ввечері, після закриття магазину мережі секонд-хендів "Euro Style" на Люстдорфській дорозі, 162. "Магазин вже закривався, йду до виходу, в торговому залі спостерігаю наступну картину: на лавці для примірки взуття сидять троє дітей близько 9-11 років, над ними стоїть дівчина співробітник магазину і за щось їх вичитує. Одна дитина б'ється в істериці, голосно плаче, що він хоче до мами, просить, щоб його відпустили додому", - пише Удилов.

Чоловік зазначив, що, судячи зі слідами побоїв на обличчях і старого одягу, діти з неблагополучних сімей. "Підходжу до співробітниці, цікавлюся, що сталося, дівчина змальовує ситуацію: хлопці бавилися біля кулера і зламали деталь, яка тримає стаканчики, співробітниця намагалася зв'язатися з батьками для компенсації поломки, діти стверджують, що у них немає телефону. Одна дитина до цього моменту вже знаходиться в істериці і благає, щоб їх відпустили", - розповів очевидець. Коли магазин закрився, малі залишилися всередині замкненими. Поки діти плакали, адміністратор та охоронець кричали на них. Незабаром дітей все-таки відпустили.


Щось пішло не так: В ефірі українського телемарафону з'явилася жінка без штанів (відео)

середа, 28 вересень 2022, 18:23

Увечері 27 вересня в ефірі українського телемарафону "Єдині новини" щось пішло не так, і перед глядачами постала жінка без штанів. Вона з'явилася в кімнаті італійського політолога Грегоріо Ваджіані, коли він розмовляв з ведучим, передають Патріоти Укра...

У Німеччині трагічно загинув 5-річний хлопчик з України - його придавило шафою

середа, 28 вересень 2022, 15:30

У Німеччині трагічно загинув хлопчик, який через війну з родиною евакуювався з України. На 5-річного Тимура Незбжицького впала шафа. Про це повідомляє ТСН.ua, передають Патріоти України. Родина переїхала до німецького міста Гота. Трагедія сталася увече...