В Одесі провчили чоловіка, який забирав тварин у волонтерів і по-звірячому їх вбивав на очах дитини (фото)

Кілька кішок були викинуті з вікна.

Фото: 048.ua

В Одесі побили місцевого жителя Максима Ливина, який вбивав тварин в присутності п'ятирічної дитини. Про це пише 048.ua з посиланням на журналіста Дмитра Бакаєва, повідомляють Патріоти України.

Чоловік знаходив тварин через оголошення волонтерів і обіцяв доглядати за кошенятами. Однак пізніше стало відомо, що тварин вбивають. Кілька кішок були викинуті з вікна. При цьому вбивства здійснювалися на очах дитини.

За словами волонтерів, поліція нічого не робить щодо шкуродера. "Ніхто не робить нічого щодо нього. Вони завели кримінальну справу не за потерпілим тваринам, яких у нас двоє, які вижили, їх побили, є висновок, завели по зниклим кошенятам. Заздалегідь вони прирікали цю справу на провал, тому що по зниклим тваринам не ведеться ніяке слідство", - повідомила волонтер Тетяна Синіцина-Пітельгузова. Щоб звернути увагу на проблему, в Одесі планують провести мітинг "Одеса без шкуродерів".

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...

"Як обухом по голові": У Києві оштрафували пенсіонерів-волонтерів, які допомагають ЗСУ

середа, 27 вересень 2023, 6:42

У Києві стався конфлікт між волонтерами, які плетуть маскувальні сітки, та патрульною поліцією. Люди, які допомагають армії, помітили, що в приміщені, де вони плетуть сітки, - зникають речі. Вони викликали на місце поліцію, але правоохоронці факту крад...