В окупованому Дебальцевому стелу пофарбували в кольори українського прапора (фото)

Місцеві жителі повідомляють, що стела розташована на Першому майданчику на об'їзній дорозі, де навіть вдень страшно ходити.

У мережі викликали бурхливу реакцію фото проукраїнської акції у тимчасово окупованому бойовиками Дебальцевому. Відповідні знімки опубліковані в співтоваристві Дебальцеве UA (Помаранчевий Апельсин) в Twitter, передають Патріоти України.

"У нас знову проявили себе нічні партизани, і знову перший майданчик!) .. І це зовсім не дрібниця, повірте!) Місце, де встановлена ця ватяна стела-траса. Там вдень страшно ходити, не кажучи вже про нічний час, в який і малювали! Донбас-Україна!" - йдеться в повідомленні. У коментарях користувачі оцінили відвагу невідомих активістів: "Сміливі хлопці, молодці!".

Хіти тижня. Дивитись страшно: Моторошна "посмішка" китової акули перемогла в конкурсі на краще підводне фото 2020 року

п’ятниця, 25 вересень 2020, 18:30

Щорічний конкурс підводної фотографії Through Your Lens показав роботи переможців 2020 року. Журі журналу Scuba Diving розглянуло 2636 заявок з усього світу і віддало головний приз французу Евансу Бодену, який зняв у Тихому океані "посмішку" гігантсько...

Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

п’ятниця, 25 вересень 2020, 17:56

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...