В ОРДО збираються штрафувати за "релігійні порушення"

«Під роздачу» у бойовиків потрапили Свідки Єгови та буддисти.

Захарченко вигадав чергове "покращення". Ілюстрація: соцмережі.

Ватажки псевдореспубліки «ДНР» мають намір ввести адміністративну та кримінальну відповідальність за «порушення» місцевого «законодавства» в області релігії. Про це повідомляється на сайті так званої народної ради «ДНР», передають Патріоти України.

«Внесение в действующий закон норм, определяющих административную и уголовную ответственность за нарушение законодательства в сфере религии, будет способствовать предупреждению и профилактике злоупотреблений в области общественных отношений», – заявив голова профільного комітету при угрупованню Олександр Мальков. За результатами обговорення, «депутати» вирішили доопрацювати нову норму для подальшої реєстрації з попереднім проведенням на круглому столі.

До слова, раніше ватажок «республіки» Олександр Захарченко заявляв про курс «ДНР» на боротьбу з сектами, до яких він, в тому числі, відніс і буддизм. Крім того, «під роздачу» у бойовиків потрапили також Свідки Єгови. «Я православный, хожу в церковь, для себя считаю, что единственная церковь для человека, который верит в Бога, – это Московский патриархат... Признаю 4 основные конфессии – это православие, это римо-католицизм, это мусульманство, и это иудаизм», – заявив Захарченко.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...