В останню путь провели на колінах: На Донбасі в один день загинули двоє бійців (фото)

На Донбасі через трагічні обставини загинули двоє українських військових, повідомляють Патріоти України.

24 січня у військовій частині в Слов'янську помер Василь Марусенко. У цей же день в зоні проведення ООС помер Володимир Баюрко, повідомив у Facebook співробітник Департаменту з нагляду за дотриманням законів у кримінальному процесі та координації правоохоронної діяльності Генпрокуратури України Сергій Сердюк.

60-річний Марусенко помер від гострого панкреатиту. Він служив офіцером-психологом 27-ї бригади реактивно-артилерійського дивізіону.

"На схід України в зону бойових дій Марусенка призвав Апостольський РВК Дніпропетровської області в липні 2015 року, відтоді він надавав допомогу українським військовим і захищав територіальну цілісність України. Відомо, що в нього залишилися тільки старі батьки. Прощання з військовослужбовцям відбулося 27 січня, в с. Кінські Роздори", – йдеться в повідомленні.

Також Сердюк повідомив, що 46-річний Баюрко помер від зупинки серця.

"Баюрко Володимир Анатолійович, 1972 р. н., уродженець с. Нападівка (Липовецький район) Вінницька область. Тіло військового доставили в Липовці вранці 27 січня. Похорон відбувся у понеділок, 28 січня, в с. Нападівка", – додав він.

Зазначимо, що захисника України в останню путь проводжало все село. Люди стояли на колінах біля труни героя, оплакуючи бійця.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...