В Росії хочуть встановити пам'ятник Лаврентію Берії поруч зі скандальним бюстом Сталіна

У Сургуті активісти планують вшанувати "незаслужено забутих" - Берію, Кірова або Єфремова

Фото: "Депо"

У російському місті Сургут активісти організації "Русский дух" пропонують поруч з нещодавно встановленим бюстом Йосипа Сталіна встановити пам'ятник Лаврентію Берії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Интерфакс".

Голова відділення "Русского духу" у ХМАО Денис Ханьжін зазначив, що, окрім кандидатури Берії, обговорюються також варіанти встановити пам'ятник письменнику-фантасту Івану Єфремову або революціонеру Сергію Кірову. "Це люди, яких шанували їх сучасники, але наразі незаслужено забуті. Ми більше схиляємося до варіанту з соратником Сталіна Берією, про який зараз ходить багато суперечливої інформації", - зауважив Ханьжін. Берія був одним з найближчих товаришів Сталіна.

Кошти на встановлення пам'ятника активісти будуть збирати через мережу. На встановлення бюста Сталіна їм вдалося таким чином зібрати близько 150 тисяч рублів, а на пам'ятник Берії знадобиться близько 260 тисяч рублів.

Нагадаємо, пам'ятник Йосипу Сталіну був встановлений 15 вересня на набережній Сургута. В адміністрації міста заявили, що об'єкт може бути визнаний незаконним і тоді його доведеться знести. 16 та 19 вересня невідомі обливали його фарбою.

Михайлове чудо в Хонах: історія свята, традиції та прикмети

четвер, 19 вересень 2019, 5:45

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...

Хіти тижня. "Карма - та еще с*ка!": Шкуродер поплатився за свої діяння (фотофакт)

четвер, 19 вересень 2019, 3:00

Якщо поліція не почне займатися усіма правопорушеннями, люди братимуть закон в свої руки... Відповідний допис оприлюднили в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Вчера ты резал горло собаки на детской площадк...