В Росії хочуть встановити пам'ятник Лаврентію Берії поруч зі скандальним бюстом Сталіна

У Сургуті активісти планують вшанувати "незаслужено забутих" - Берію, Кірова або Єфремова

Фото: "Депо"

У російському місті Сургут активісти організації "Русский дух" пропонують поруч з нещодавно встановленим бюстом Йосипа Сталіна встановити пам'ятник Лаврентію Берії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Интерфакс".

Голова відділення "Русского духу" у ХМАО Денис Ханьжін зазначив, що, окрім кандидатури Берії, обговорюються також варіанти встановити пам'ятник письменнику-фантасту Івану Єфремову або революціонеру Сергію Кірову. "Це люди, яких шанували їх сучасники, але наразі незаслужено забуті. Ми більше схиляємося до варіанту з соратником Сталіна Берією, про який зараз ходить багато суперечливої інформації", - зауважив Ханьжін. Берія був одним з найближчих товаришів Сталіна.

Кошти на встановлення пам'ятника активісти будуть збирати через мережу. На встановлення бюста Сталіна їм вдалося таким чином зібрати близько 150 тисяч рублів, а на пам'ятник Берії знадобиться близько 260 тисяч рублів.

Нагадаємо, пам'ятник Йосипу Сталіну був встановлений 15 вересня на набережній Сургута. В адміністрації міста заявили, що об'єкт може бути визнаний незаконним і тоді його доведеться знести. 16 та 19 вересня невідомі обливали його фарбою.

З архіву ПУ. Пляшка віскі була зайва: П’яна українка влаштувала скандал з іноземцями у літаку рейсу "Барселона-Київ" (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 19:30

Жінка влаштувала скандал і кидалася на пасажирів з лайкою та кулаками. За годину льоту конфлікт загострився настільки, що п’яничка стала копати своїх сусідів по ряду ногами і вимагала “негайно очистити салон”. Як розповіла киянка, котра летіла тим же р...

У Черніговському СІЗО малолітки побили наглядача, забрали ключ і втекли на волю

понеділок, 6 липень 2020, 19:25

Прокурори ініціювали проведення службового розслідування після спроби неповнолітніми втечі із застосуванням насильства у Чернігівському слідчому ізоляторі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Офіс генерального прокурора. Деталі: За даними слі...