В Росії хочуть встановити пам'ятник Лаврентію Берії поруч зі скандальним бюстом Сталіна

У Сургуті активісти планують вшанувати "незаслужено забутих" - Берію, Кірова або Єфремова

Фото: "Депо"

У російському місті Сургут активісти організації "Русский дух" пропонують поруч з нещодавно встановленим бюстом Йосипа Сталіна встановити пам'ятник Лаврентію Берії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Интерфакс".

Голова відділення "Русского духу" у ХМАО Денис Ханьжін зазначив, що, окрім кандидатури Берії, обговорюються також варіанти встановити пам'ятник письменнику-фантасту Івану Єфремову або революціонеру Сергію Кірову. "Це люди, яких шанували їх сучасники, але наразі незаслужено забуті. Ми більше схиляємося до варіанту з соратником Сталіна Берією, про який зараз ходить багато суперечливої інформації", - зауважив Ханьжін. Берія був одним з найближчих товаришів Сталіна.

Кошти на встановлення пам'ятника активісти будуть збирати через мережу. На встановлення бюста Сталіна їм вдалося таким чином зібрати близько 150 тисяч рублів, а на пам'ятник Берії знадобиться близько 260 тисяч рублів.

Нагадаємо, пам'ятник Йосипу Сталіну був встановлений 15 вересня на набережній Сургута. В адміністрації міста заявили, що об'єкт може бути визнаний незаконним і тоді його доведеться знести. 16 та 19 вересня невідомі обливали його фарбою.

Американські науковці виявили вірус дурості

середа, 20 листопад 2019, 8:05

За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного. Американські дослідники з медичної школи Джона Хопкінса в Небрасці виявили унікальний вірус, як...

"Уже пельмені купують поштучно": Новини про пенсії в Україні на 2020 оптимізму поки не вселяють (відео)

середа, 20 листопад 2019, 7:55

Що буде з станом пенсії в Україні у 2020 році. Пенсія в Україні з 1 грудня 2019 виростає аж на 74 грн - з 1564 грн до 1638 грн. Наскільки доцільні подібні "підвищення" і чи варто українцям розраховувати на більше, пояснив в коментарі Главреду міжнародн...