"Змінюємо законодавство, а точніше, цілий ряд нормативних актів, щоб: провести моніторинг стану розвитку широкосмугового доступу до інтернету в Україні; юридично закріпити, що швидкість інтернету не повинна бути менш ніж 30 мегабіт/сек., якщо для розвитку інфраструктури залучаються державні кошти", - написав він.
Також Кубів зазначив, що Мінекономрозвитку має намір стимулювати залучення приватних інвестицій у розвиток широкосмугового інтернету, зокрема, для освітніх установ, установ охорони здоров'я, соціальної інфраструктури. При цьому він повідомив, що Україна обмінюється досвідом із іншими країнами і шукає шляхи кооперації та співробітництва. «Це, зокрема, країни-члени ЄС, Південна Корея, Японія та інші. Наприклад, Ізраїль. Там нещодавно говорив про кібербезпеку, цифровий порядок денний для України і нашу роботу з розвитку цифрової економіки», - написав Кубів.
Також перший віце-прем'єр нагадав, що нещодавно уряд підтримав ініціативу про спрощення доступу операторів телекомунікацій до інфраструктури. «Очікуємо, що це збільшить кількість підключень до фіксованого широкосмугового доступу з 5 до 19 млн користувачів», - зазначив Кубів.
28-річна Сілі Мі, володарка титулу "Міс Туризм М'янма", загинула під час потужного землетрусу в місті Мандалай, намагаючись врятувати дитину. Її тіло було виявлено серед уламків 12-поверхового житлового комплексу Sky Villa, який обвалився внаслідок під...
Український письменник Юрій Винничук заявив, що давно запровадив у літературу слово "розкішниця", яке нині так активно вживають у текстах. Про це письменник розповів на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України. Винничук зауважив, що в ті ч...