Українці за літнім часом починають жити в останню неділю березня. Тоді варто перевести стрілки годинника на одну годину вперед. Цього року це відбудеться в ніч з 30 на 31 березня о 3 ранку на одну годину вперед, повідомляють Патріоти України.
Для організму підйом на годину раніше є стресом. Виникає втомлюваність, зниження працездатності, дратівливість і депресію.
Найбільше годинну зміну в часі відчувають на собі люди, що мають проблеми з кров'яним тиском та захворювання серця – їм треба бути особливо уважними.
Щоб адаптація до цих змін відбулася непомітно, готуватися потрібно за тиждень. Для цього варто:
1. Лягати спати щодня на 15 хвилин раніше, ніж напередодні.
2. Для засинання провітрити приміщення, засинати в тиші і темряві, не користуватися гаджетами перед сном.
3. Не пити перед сном міцний чай, каву чи алкогольні напої. Вечеряти не пізніше, ніж за 2-3 години перед сном.
4. Прогулятися на свіжому повітрі.
5. Увімкнути зранку ритмічну музику, вона забезпечить бадьорий підйом і надасть позитивної енергії на весь робочий день.
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...
Нове відкриття у Великій піраміді Гізи в Єгипті дозволяє припустити, що ця споруда була не просто місцем останнього упокою фараона, а й гігантською електростанцією. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України. "Вчені піддали конструкцію віком 46...