В Україні шалений попит на комбайнерів: Фахівці назвали найпрестижніші професії 2016 року

Абсолютно немає попиту на працівників творчих професій.

Комбайнер за сезон може заробити до 100 тисяч гривень. Фото: zhodinonews.by.

В Україні серед роботодавців зріс попит на фермерські професії, фахівців, пов'язаних з авіацією, інженерів, фармацевтів і технологів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ТСН.

Влаштуватися на постійну роботу в 2016 році стало простіше, ніж раніше. Якщо в 2015 на одне місце претендували шестеро, то тепер тільки троє.

Кількість вакансій зросла. Шукачі роботи, в свою чергу, хотіли б мати зарплату на рівні тисячі або більше доларів. Але професій, де працювати не треба, майже не існує, заспокоюють рекрутери. Навпаки, працівників більше, ніж в минулому році, завантажують роботою.

Завжди в ціні айтішники. Робота, визнають, народила в Україні справжній тренд. Всі масово вивчають комп'ютер, перекваліфіковуються з інших спеціальностей, закінчують спеціальні курси. Великі прибутки також у фахівців, пов'язаних з авіацією - пілотів, диспетчерів і конструкторів. Попит є і на інженерів. Хочуть бачити і готові платити в кожному регіоні також технологам і фармацевтам. Розглядають кандидатів різного віку і з різним досвідом. Фахівці радять не хапатися за першу-ліпшу вакансію, а шукати кращий варіант.

Своєрідною сенсацією роботодавці вважають бум серед фермерських професій. Під час літнього збору врожаю навіть фіксували зарплатні рекорди. Кажуть, кваліфікований тракторист або комбайнер може заробити за сезон до 100 тисяч гривень. Попит на таких фахівців високий і восени. Зарплата буде залежати від досвіду і вміння. Так само і з робітничими професіями. У столиці лідери по пошуками - будівельники, газозварювальники, плиточники, столяри. Немає проблем з працевлаштуванням у працівників сфери обслуговування. Ось тільки платити їм багато роботодавці не поспішають.

Однак дають можливість вибрати комфортний графік, колектив або обстановку.

А ось кому з роботою буде нелегко - то це топ-менеджерам, юристам і економістам. Зарплати хоч і високі, але і найвищий конкурс у всіх галузях, кажуть роботодавці. Як наслідок, навіть власники червоних дипломів часто сидять без роботи. Непросто і працівникам науки, медицини та соціальної сфери. Вакансії хоч і пропонують, але платять мало. Працівники ж творчих професій взагалі поглядають за межі українських кордонів - в державі на них попиту практично немає.

Директор сказав, що це жарт: В туалеті ліцею на Київщині встановили камеру (фото, відео)

вівторок, 1 квітень 2025, 21:21

В туалеті опорного закладу освіти "Васильківський академічний ліцей "Успіх" встановили камери спостереження. При цьому кабінки в кімнаті відсутні. Про це повідомляє компанія з виробництва та трансляції медіа NVT, передають Патріоти України. Там назвали...

Довелося звернутися до психолога та психіатра: Гравець "Карпат" розповів, що намагався покінчити життя самогубством

вівторок, 1 квітень 2025, 19:55

Бразильський нападник львівських «Карпат» Бруніньо розповів, що раніше мав ментальні проблеми через які хотів покінчити життя самогубством. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на «Карпати» . «У моєму житті траплялися не найкращі епізоди. ...