В Україні затримують виплату пенсій: Названо причину

В "Укрпошті" заявили, що затримки виплат пенсій пов'язані з тимчасовими технічними проблемами з боку Пенсійного фонду, повідомляють Патріоти України.

Представники "Укрпошти" також зазначили, що працюють у штатному режимі, про що свідчить інформація, опублікована на сайті компанії-оператора поштового зв'язку.

"Інформуємо, що виплата за період з 4 по 20 липня здійснюється в повному обсязі", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в "Укрпошті" зазначили, що своєчасно повідомлять клієнтам про відновлення фінансування і зміни у графіку пенсійних виплат у період з 18 по 24 липня.

Нагадаємо, що затримки з виплатою пенсій для українців почалися більше тижня тому. У той же час представники Пенсійного фонду акцентують увагу на тому, що в середині липня вже понад 50% пенсіонерів отримали виплати.

Якими насправді були українські козаки: Російська пропаганда століттями створювала міфи

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:26

Запорожці - це не шароварні поглиначі горілки і галушок. Такий образ навмисне малювала російська імперська, а потім радянська пропаганди, передають Патріоти України. ТСН розвінчав міфи про козаків. У червоних шароварах та вишиванці танцює гопак і відр...

Знайдено найбільш "потаємний" вірус на Землі - він ховався на глибині майже 9 км

вівторок, 3 жовтень 2023, 9:18

Вчені продовжують досліджувати дно океану. Нещодавно науковці виявили "потаємний" вірус, що ховався на глибині понад 9000 метрів, передають Патріоти України. Новий вірус знайшли в найглибшій точці Світового океану – у Маріанській западині. Мікрооргані...