В Україні затримують виплату пенсій: Названо причину

В "Укрпошті" заявили, що затримки виплат пенсій пов'язані з тимчасовими технічними проблемами з боку Пенсійного фонду, повідомляють Патріоти України.

Представники "Укрпошти" також зазначили, що працюють у штатному режимі, про що свідчить інформація, опублікована на сайті компанії-оператора поштового зв'язку.

"Інформуємо, що виплата за період з 4 по 20 липня здійснюється в повному обсязі", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в "Укрпошті" зазначили, що своєчасно повідомлять клієнтам про відновлення фінансування і зміни у графіку пенсійних виплат у період з 18 по 24 липня.

Нагадаємо, що затримки з виплатою пенсій для українців почалися більше тижня тому. У той же час представники Пенсійного фонду акцентують увагу на тому, що в середині липня вже понад 50% пенсіонерів отримали виплати.

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...

На допомогу ЗСУ принесли бутель грошей у 70 кг (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 10:00

Найактивнішими учасниками акції "Смілива гривня" є діти. Офіс у Києві, що займається доставлянням води, назбирав для армії бутель монет. . Кошти збирали серед колег в рамках акції "Смілива гривня", яку започаткував Національний банк України. Монети на...