В Україні з'явився перший цифровий мурал

Завдяки додатку в смартфоні можна побачити, як мурал "оживає".

Перший в Україні мурал з технологією доповнення реальності «Летюче місто» облаштували у Рівному. Про це повідомляє прес-служба міської ради, передають Патріоти України.

«Ідея проекту належить Платформі взаємодій «Простір», а втілений він за підтримки Рівненської міської ради та Українського культурного фонду. Волинські автори малюнка, який має назву «Летюче місто», декілька тижнів наносили його на стіну житлової дев’ятиповерхівки. Паралельно тривала розробка цифрової візуалізації», - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що для того, аби малюнок рухався, потрібно скачати безкоштовний додаток з AppStore або PlayМаркет на свій телефон чи планшет. Після чого навести камеру пристрою на мурал, де відтворюватиметься анімація.

У додатку також буде меню з додатковою інформацією про авторів та картою інших муралів у Рівному. Як вважають у мерії, оригінальний мурал обов’язково стане туристичною «родзинкою» Рівного.

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг