Люди так і не дійшли згоди, чи це якась дуже замаскована наразі рекламна акція, що якось не з нашого життя наче. Або дивак "сіє" добро, радуючи себе радощами оточуючих.
Вулицями Києва на автомобілі марки Ford Mustang з відкидним верхом роз'їжджає "модний" Санта Клаус, роздаючи людям цукерки. Відео Опублікував 25 грудня на своїй сторінці в Facebook киянка Валерія Радченко,зазначають Патріоти України.
За словами очевидців, Санта Клаус не рекламує ніяких товарів або компаній. Він просто вітає з Новим Роком та бажає всім гарного настрою. Невідомо чи є це чиєюсь рекламною акцією або це просто "витівки" забезпечених диваків. Відомо, що модного Санту помітили ще як мінімум на 6 зупинках в районі Солом'янської площі.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати.
. Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...