На знак протесту: У Львівській міськраді заступник головного лікаря поліклініки справила нужду у графин Садового (відео 12+)

У Львові стоматологи в березні 2019 року розпочали пікет через неналежні умови праці. Раніше у Львівській міськраді пройшли обшуки.
base article image

В Інтернеті з'явився відеозапис з камери спостережень, на якому одна з львівських стоматологів справляє нужду в фойє великої сесійної зали міської ради Львова, зазначають Патріоти України.

Відомо, що інцидент стався 7 березня, коли працівники ліквідованих 3-й і 5-й комунальних стоматологічних поліклінік під час протесту вирішили залишитися на ніч у великій сесійній залі Львівської міської ради. Як видно на записі, одна з медичних працівниць виходить з сесійної зали в сусіднє фойє разом з графином і починає справляти в нього малу нужду.

Як зазначає видання, героїня даного відео - заступник головного лікаря 3-й стоматологічної поліклініки Ірина Шишковская, яка бере активну участь у всіх протестах медпрацівників.

За словами глави прес-служби Львівської міськради Христини Процак, в ту ніч всі вбиральні були відкриті і стоматологи могли вільно ними користуватися.

"Туалети в міській раді ніколи не закриваються, хіба що на невелику технічну перерву, але точно не вночі. Тієї ночі були доступні туалети на першому і другому поверхах", - запевняє Христина Процак.

Відзначається, що у великій сесійній залі, в якому знаходилися учасники протесту, є кілька графинів, які стоять на столі президії, за яким сидять міський голова Андрій Садовий та секретар міськради Анатолій Забарило.

В Ірландії 8-річна українка отримала до 70 ножових поранень, її матір знайшли непритомною

четвер, 29 вересень 2022, 9:38

У притулку для біженців з України у селі Клеркасл в Ірландії стався кривавий інцидент. Там виявили 8-річну українку з численними ножовими пораненнями. Її 40-річна мати лежала поруч без свідомості. Обох у критичному стані доправили до лікарні. Обставини...

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...