На знак протесту: У Львівській міськраді заступник головного лікаря поліклініки справила нужду у графин Садового (відео 12+)

У Львові стоматологи в березні 2019 року розпочали пікет через неналежні умови праці. Раніше у Львівській міськраді пройшли обшуки.
base article image

В Інтернеті з'явився відеозапис з камери спостережень, на якому одна з львівських стоматологів справляє нужду в фойє великої сесійної зали міської ради Львова, зазначають Патріоти України.

Відомо, що інцидент стався 7 березня, коли працівники ліквідованих 3-й і 5-й комунальних стоматологічних поліклінік під час протесту вирішили залишитися на ніч у великій сесійній залі Львівської міської ради. Як видно на записі, одна з медичних працівниць виходить з сесійної зали в сусіднє фойє разом з графином і починає справляти в нього малу нужду.

Як зазначає видання, героїня даного відео - заступник головного лікаря 3-й стоматологічної поліклініки Ірина Шишковская, яка бере активну участь у всіх протестах медпрацівників.

За словами глави прес-служби Львівської міськради Христини Процак, в ту ніч всі вбиральні були відкриті і стоматологи могли вільно ними користуватися.

"Туалети в міській раді ніколи не закриваються, хіба що на невелику технічну перерву, але точно не вночі. Тієї ночі були доступні туалети на першому і другому поверхах", - запевняє Христина Процак.

Відзначається, що у великій сесійній залі, в якому знаходилися учасники протесту, є кілька графинів, які стоять на столі президії, за яким сидять міський голова Андрій Садовий та секретар міськради Анатолій Забарило.

На Полтавщині хотіли мобілізувати батька воїна ЗСУ, але той відмовився: Суд його покарав

вівторок, 28 листопад 2023, 14:57

У Полтавській області до іспитового терміну позбавлення волі засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації. На суді він пояснив, що його син уже служить у ЗСУ і йому потрібно доглядати за 83-річною мамою. Про це йдеться у вироку Гадяцького районн...

На Харківщині водій скоїв смертельний наїзд на військових (фото)

вівторок, 28 листопад 2023, 13:43

У Харківській області 29-річний водій скоїв смертельний наїзд на двох військовослужбовців. Один постраждалий загинув на місці ДТП, другий, не приходячи до тями, помер у лікарні через кілька днів після аварії. Про це повідомляє поліція Харківської облас...