Вакансія мрії: Туристичний проект шукає працівників для подорожей по світу

Зарплата мандрівників складе 12,5 тис. Євро в місяць.

Туристичний проект шукає працівників для подорожей по світу. Фото: flygid.ru.

Творці проекту World Life Experience шукають 12 осіб, які повинні будуть подорожувати по всьому світу за зарплату в 2,5 тисячі євро на місяць для кожного. Про це повідомляється на сайті організації, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Представники World Life Experience хочуть зібрати команду з шести чоловіків і шести жінок у віці від 20 до 35 років. Протягом року ця група об'їздить 40 країн в Європі, Азії, Африці та інших регіонах світу.

Мандрівники, зокрема, побувають в Португалії, Іспанії, Австрії, Великобританії, Китаї, Індії, Австралії та на Мадагаскарі.

Туристи повинні будуть писати замітки про свої пригоди, а також викладати фото і відео на сайті World Life Experience і в соціальних мережах. Крім того, вони зобов'язані будуть взаємодіяти з місцевими соціальними організаціями і брати участь в благодійних проектах, наприклад допомагати бездомним.

World Life Experience обіцяє покрити всі витрати своїх співробітників - переліт, проживання, страхування, розваги. Крім того, туристам нададуть час на відпочинок: чотири перерви в рік по два тижні кожен.

Заявки приймаються до 30 червня. Подорожі стартують в середині вересня. Співробітники World Life Experience повинні будуть їздити по світу всі разом.

Пропав старовинний купол з хрестом: Поліція взялася за церковників УПЦ МП, котрі безплатно користувалися заповідним храмом Кременеця і завдали пам'ятці архітектури непоправної шкоди

п’ятниця, 24 березень 2023, 2:00

Правоохоронці Тернопільщини відкрили кримінальне провадження за фактами підробки документів та пошкодження об’єкта культурної спадщини – Миколаївського собору XVI-XVII століття з келіями, яким безоплатно користується релігійна громада «Парафія Святител...

Під Бахмутом в боях з російськими окупантами загинув брат народного депутати України

п’ятниця, 24 березень 2023, 1:00

В боях з російськими окупантами під Бахмутом загинув брат народного депутата Сергія Євтушка Ігор Євтушок. Він пішов на війну добровольцем. Про це повідомила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко. "Рідний брат нашого колеги, друга, побратима Сергія Євтушка...