Вакансія мрії: Туристичний проект шукає працівників для подорожей по світу

Зарплата мандрівників складе 12,5 тис. Євро в місяць.

Туристичний проект шукає працівників для подорожей по світу. Фото: flygid.ru.

Творці проекту World Life Experience шукають 12 осіб, які повинні будуть подорожувати по всьому світу за зарплату в 2,5 тисячі євро на місяць для кожного. Про це повідомляється на сайті організації, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Представники World Life Experience хочуть зібрати команду з шести чоловіків і шести жінок у віці від 20 до 35 років. Протягом року ця група об'їздить 40 країн в Європі, Азії, Африці та інших регіонах світу.

Мандрівники, зокрема, побувають в Португалії, Іспанії, Австрії, Великобританії, Китаї, Індії, Австралії та на Мадагаскарі.

Туристи повинні будуть писати замітки про свої пригоди, а також викладати фото і відео на сайті World Life Experience і в соціальних мережах. Крім того, вони зобов'язані будуть взаємодіяти з місцевими соціальними організаціями і брати участь в благодійних проектах, наприклад допомагати бездомним.

World Life Experience обіцяє покрити всі витрати своїх співробітників - переліт, проживання, страхування, розваги. Крім того, туристам нададуть час на відпочинок: чотири перерви в рік по два тижні кожен.

Заявки приймаються до 30 червня. Подорожі стартують в середині вересня. Співробітники World Life Experience повинні будуть їздити по світу всі разом.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...