Вакансія мрії: Туристичний проект шукає працівників для подорожей по світу

Зарплата мандрівників складе 12,5 тис. Євро в місяць.

Туристичний проект шукає працівників для подорожей по світу. Фото: flygid.ru.

Творці проекту World Life Experience шукають 12 осіб, які повинні будуть подорожувати по всьому світу за зарплату в 2,5 тисячі євро на місяць для кожного. Про це повідомляється на сайті організації, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Представники World Life Experience хочуть зібрати команду з шести чоловіків і шести жінок у віці від 20 до 35 років. Протягом року ця група об'їздить 40 країн в Європі, Азії, Африці та інших регіонах світу.

Мандрівники, зокрема, побувають в Португалії, Іспанії, Австрії, Великобританії, Китаї, Індії, Австралії та на Мадагаскарі.

Туристи повинні будуть писати замітки про свої пригоди, а також викладати фото і відео на сайті World Life Experience і в соціальних мережах. Крім того, вони зобов'язані будуть взаємодіяти з місцевими соціальними організаціями і брати участь в благодійних проектах, наприклад допомагати бездомним.

World Life Experience обіцяє покрити всі витрати своїх співробітників - переліт, проживання, страхування, розваги. Крім того, туристам нададуть час на відпочинок: чотири перерви в рік по два тижні кожен.

Заявки приймаються до 30 червня. Подорожі стартують в середині вересня. Співробітники World Life Experience повинні будуть їздити по світу всі разом.

COVID-штам "Дельта" атакує Україну: Інфекціоніст назвав перші симптоми та алгоритм дій при лікуванні

вівторок, 21 вересень 2021, 11:33

Коронавірус продовжує мутувати, а штам "Дельта" дійсно агресивніший у порівнянні з тим перебігом хвороби, який був у хворих у 2020 році, каже головний інфекціоніст Львівської області, головний лікар Львівської обласної інфекційної лікарні Сергій Федоре...

За ціною новенької іномарки: В Одесі ошелешили рекордною вартістю тушки тунця

вівторок, 21 вересень 2021, 10:29

В Одесі в одному з супермаркетів на прилавку з'явилася у продажу тушка тунця з гігантським цінником. Фото з рибою вартістю в сотні тисяч гривень опублікували в Telegram-каналі Компас Одеса, передають Патріоти України. "Блакитний тунець в Сільпо - всьог...