​"Вата" як вона є: Мешканці "ДНР" скаржаться на "карателів", але масово "затарюються" в українських магазинах (відео)

Феномен цих людей не збагнути тим, хто не розуміє поняття «совок». До невеликого населеного пункту з українського боку фронту їдуть за сотні кілометрів мешканці «молодих республік», щоб зекономити.

Верхньоторецьке. Фото: Скріншот

Люблять їсти українське, отримувати по дві пенсії - в рублях і гривнях, та їздять на вільну українську територію, бо там усе дешевше та якісніше, зазначають Патріоти України. У селище Верхньоторецьке жителі окупованих територій їдуть, щоби підготуватися до Нового року посмачніше, але від цього любити Україну не почали. Себе називають "донецькою республікою" в складі України, йдеться в сюжеті ТСН.

Верхньоторецьке – ще донедавна село розділене навпіл між окупантами та українською армією. Тепер приналежність села місцеві визначають за прикметами: раз пропускають, значить, Україна. Із боку окупованих територій постійно рухаються люди з порожніми торбами – годинами дістаються до села, щоб зекономити.

У магазинах Верхньоторецького продавці задоволені, адже дефіциту клієнтів немає. Тим часом, домашніх тварин місцеві тримати досі не ризикують – бояться, що знову почнуться обстріли. На окуповані території продукти їдуть по розбитих дорогах на тачках різних конфігурацій. Трохи більше кілометра напівсірою зоною, через підірваний міст. А там чекають на автобус – або 8 гривень, або 16 російських рублів. На зупинці хвалять українське, але журналістам розповідають, що приїхали на звільнені території, аби купити донецьке.

У натовпі ж лунають розповіді про те, хто зруйнував Донбас, – батальйони бойовиків місцеві перемішують із добровольцями та "карателями". Але тепер вони говорять не просто про "Донецьку народну республіку" – вони вимагають, аби самопроголошене утворення було в складі України.

Моторошна трагедія: У Єгипті акула напала на туристку, відкусивши руку та ногу - жінка померла (відео)

субота, 2 липень 2022, 6:20

У Єгипті у курортному місті Хургада на туристку напала акула. Хижак відкусив постраждалій руку та ногу на очах у гостей одного з готелів, які кликали на допомогу рятувальників та зафіксували те, що відбувалося, передають Патріоти України. Жертвою напад...

"Ми стоїмо до кінця, і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...