Люблять їсти українське, отримувати по дві пенсії - в рублях і гривнях, та їздять на вільну українську територію, бо там усе дешевше та якісніше, зазначають Патріоти України. У селище Верхньоторецьке жителі окупованих територій їдуть, щоби підготуватися до Нового року посмачніше, але від цього любити Україну не почали. Себе називають "донецькою республікою" в складі України, йдеться в сюжеті ТСН.
Верхньоторецьке – ще донедавна село розділене навпіл між окупантами та українською армією. Тепер приналежність села місцеві визначають за прикметами: раз пропускають, значить, Україна. Із боку окупованих територій постійно рухаються люди з порожніми торбами – годинами дістаються до села, щоб зекономити.
У магазинах Верхньоторецького продавці задоволені, адже дефіциту клієнтів немає. Тим часом, домашніх тварин місцеві тримати досі не ризикують – бояться, що знову почнуться обстріли. На окуповані території продукти їдуть по розбитих дорогах на тачках різних конфігурацій. Трохи більше кілометра напівсірою зоною, через підірваний міст. А там чекають на автобус – або 8 гривень, або 16 російських рублів. На зупинці хвалять українське, але журналістам розповідають, що приїхали на звільнені території, аби купити донецьке.
У натовпі ж лунають розповіді про те, хто зруйнував Донбас, – батальйони бойовиків місцеві перемішують із добровольцями та "карателями". Але тепер вони говорять не просто про "Донецьку народну республіку" – вони вимагають, аби самопроголошене утворення було в складі України.
Археологи з Г’юстонського університету вперше успішно розкопали королівську гробницю в стародавньому місті Мая Караколь, розташованому в сучасних лісах Белізу. Гробниця, що належала Те Кааб Чаку — першому відомому правителю міста та засновнику королівс...
В Україні хочуть запровадити єдиний формат для індексації пенсійних виплат. Так, спеціальні пенсії більше не будуть прив'язані до зростання зарплат. Про це розповіла на YouTube-каналі "Що з економікою" міністерка соціальної політики Оксана Жолнович, пе...