​"Вата" як вона є: Мешканці "ДНР" скаржаться на "карателів", але масово "затарюються" в українських магазинах (відео)

Феномен цих людей не збагнути тим, хто не розуміє поняття «совок». До невеликого населеного пункту з українського боку фронту їдуть за сотні кілометрів мешканці «молодих республік», щоб зекономити.

Верхньоторецьке. Фото: Скріншот

Люблять їсти українське, отримувати по дві пенсії - в рублях і гривнях, та їздять на вільну українську територію, бо там усе дешевше та якісніше, зазначають Патріоти України. У селище Верхньоторецьке жителі окупованих територій їдуть, щоби підготуватися до Нового року посмачніше, але від цього любити Україну не почали. Себе називають "донецькою республікою" в складі України, йдеться в сюжеті ТСН.

Верхньоторецьке – ще донедавна село розділене навпіл між окупантами та українською армією. Тепер приналежність села місцеві визначають за прикметами: раз пропускають, значить, Україна. Із боку окупованих територій постійно рухаються люди з порожніми торбами – годинами дістаються до села, щоб зекономити.

У магазинах Верхньоторецького продавці задоволені, адже дефіциту клієнтів немає. Тим часом, домашніх тварин місцеві тримати досі не ризикують – бояться, що знову почнуться обстріли. На окуповані території продукти їдуть по розбитих дорогах на тачках різних конфігурацій. Трохи більше кілометра напівсірою зоною, через підірваний міст. А там чекають на автобус – або 8 гривень, або 16 російських рублів. На зупинці хвалять українське, але журналістам розповідають, що приїхали на звільнені території, аби купити донецьке.

У натовпі ж лунають розповіді про те, хто зруйнував Донбас, – батальйони бойовиків місцеві перемішують із добровольцями та "карателями". Але тепер вони говорять не просто про "Донецьку народну республіку" – вони вимагають, аби самопроголошене утворення було в складі України.

В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...