
Півзахисник донецького "Олімпіка" Олексій Гай почув на свою адресу образливі вислови з боку фанатів "Шахтаря". Відповідне відео з'явилося на одній зі сторінок фан-руху "Шахтаря" в Twitter, повідомляють Патріоти України.
Під час кубкового матчу фанати "гірників" скандували заряд "ватный ватный Леша Гай, в рашку рашку уезжай".
Нагадаємо, Гай зовсім нещодавно дав неоднозначне інтерв'ю одному з українських спортивних видань, де сказав, що "не вважає Росію агресором". Після цього на 35-річного футболіста вилився шквал негативу та критики.
«Ватный ватный Леша Гай,
В рашку рашку уезжай...».
Это первый «привет». pic.twitter.com/2BRpofyvpx
— Кроты (@Ultras_Shakhtar) 31 октября 2018 г.
Через війну, яку розпочала Росія, багато українців відмовилися від використання російської мови та перейшли на українську. Але вони не завжди знають значення деяких українських слів. Наприклад, слова "крислатий", передають Патріоти України. Зідно зі "С...
Життя на планеті Земля пройшло колосальний еволюційний шлях, який зрештою призвів до появи людства. Проте цей процес не мав чіткого плану, а розвивався під впливом природних збігів та везіння. Протягом мільярдів років біосфера неодноразово зазнавала ни...