
На Кіровоградщині шестикласник отримав 65% опіків тіла через селфі. Дитина залізла на дах вагона потяга, щоб зробити фото, й отримала ураження струмом. Зараз хлопчик у важкому стані перебуває у лікарні, повідомляють Патріоти України.
"Вчора, приблизно о 17:00, учень шостого класу вирішив зробити селфі неподалік залізничного вокзалу в Помічній, потяг стояв, працівники залізниці почули тріск — розряд, і все", — розповіло джерело. В обласній дитячій лікарні інформацію підтвердили й повідомили, що поки дитина перебуває у дуже важкому стані.
"Знаєте, як діти, — лізуть на електрички, на вагони, роблять селфі. Отримав розряд, другий від електропроводів, як це завжди буває. Дитина у дуже тяжкому стані — 65% опіків", — сказав головний лікар дитячої обласної лікарні Василь Хорощак.
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...
Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...