Вбивчий березень: Майже половину місяця на українців чекають магнітні бурі і коливання

Березень 2019 буде вкрай насиченим місяцем з точки зору частоти та інтенсивності магнітних бур.

Так, за 31 день нам належить пережити 12 магнітних бур і досить інтенсивних коливань метеосфери, передають Патріоти України.
Магнітні бурі у березні:
Магнітні коливання прогнозуються на 2, 8, 12, 13, 18, 20, 26 і 29 березня.
А серйозні магнітні бурі Землю чекають 1, 19, 27 і 28 березня.
Симптоми при магнітних бурях:
  • сонливість або, навпаки, безсоння;
  • раптове погіршення самопочуття,
  • дратівливість,
  • неуважність уваги.
Що робити:
Зокрема, перш за все варто звернути увагу на харчування. У дні магнітних бур потрібно уникати переїдання - воно підвищує навантаження на серцево-судинну систему.

Кандидат медичних наук, лікар Віктор Сидоренко говорить, що під час магнітних бур, в першу чергу, страждають центральна нервова система і серцево-судинна системи людини, зростає кількість інфарктів, інсультів, гіпертонічних криз, збільшується кількість смертей.

За словами психолога Ірини Чуєвої, для того, щоб організм як можна менше реагував на погодні та геомагнітні зміни, необхідно зміцнювати своє здоров'я. "Ведіть здоровий спосіб життя, правильно харчуйтеся, не забувайте про повноцінний відпочинок і прогулянки на свіжому повітрі", - розповіла Чуєва.

Хіти тижня. Мозок не витримав: Підліток всі канікули грав у комп’ютерні ігри і помер

четвер, 14 листопад 2019, 14:00

Батьки приносили сину в кімнату їжу і просили його зупинитися, проте підліток не слухав і продовжував грати. У Таїланді 17-річний підліток помер після того, як всю ніч грав у комп’ютерні ігри, передають Патріоти України з посиланням на Daily Mail. Під ...

Чіплявся до дитини в ліфті: Жителі Запоріжжя стурбовані появою небезпечного педофіла (фото)

четвер, 14 листопад 2019, 13:58

В понеділок, 11 листопада, збоченець чіплявся до 8-річної дівчинки. Запоріжжі оголосили в розшук чоловіка, який чіплявся до 8-річної дівчинки в ліфті. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на групу "Це Запоріжжя" в Telegram, передають Патр...