Вчені планують повторно заморозити льоди Арктики

Для боротьби з наслідками глобального потепління вчені запропонували побудувати на Північному полюсі мережу вітряних млинів.

Арктика. Фото: Водный мир.

Вчені зможуть повторно заморозити льоди Арктики за допомогою масштабної мережі вітряних млинів, які будуть розміщені на всій території материка, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Якщо будувати по одному мільйону споруд щорічно, то проект буде реалізовано протягом 10 років, при цьому потребує вкладень не менш, ніж на $50 млрд. При цьому млини можуть виявитися причиною зміни океанських течій і зміни погоди, однак ця ідея наразі вважається кращим варіантом.

Дослідники мають намір зводити по 1 млн вітряків на рік протягом наступних 10 років. До проекту можуть приєднатися експерти з Норвегії, США, Росії та Канади.

Проте є думка, що застосування такої кількості млинів може викликати непередбачувані наслідки для екології: зміна погоди, океанічних течій, напрямки вітрів.

Ще одна категорія українців зможе вийти на пенсію достроково: Кого торкнеться

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:42

Більшість українців виходять на пенсію після настання пенсійного віку (60 років). Можна продовжувати працювати і накопичувати собі стаж, щоб у майбутньому розраховувати на вищі виплати. Є також категорії громадян, які можуть вийти на пенсію достроково ...

А ви це знали? Ось як кольори навколо впливають на ваше життя

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:12

Виявляється, кольори впливають на наше повсякденне життя. Вони можуть змінювати наші емоції, концентрацію, активність, фізичні функції або навіть сприйняття температури, передають Патріоти України. Давайте розберемося, які кольори і як впливають на наш...