Вчені планують повторно заморозити льоди Арктики

Для боротьби з наслідками глобального потепління вчені запропонували побудувати на Північному полюсі мережу вітряних млинів.

Арктика. Фото: Водный мир.

Вчені зможуть повторно заморозити льоди Арктики за допомогою масштабної мережі вітряних млинів, які будуть розміщені на всій території материка, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Якщо будувати по одному мільйону споруд щорічно, то проект буде реалізовано протягом 10 років, при цьому потребує вкладень не менш, ніж на $50 млрд. При цьому млини можуть виявитися причиною зміни океанських течій і зміни погоди, однак ця ідея наразі вважається кращим варіантом.

Дослідники мають намір зводити по 1 млн вітряків на рік протягом наступних 10 років. До проекту можуть приєднатися експерти з Норвегії, США, Росії та Канади.

Проте є думка, що застосування такої кількості млинів може викликати непередбачувані наслідки для екології: зміна погоди, океанічних течій, напрямки вітрів.

90-ті роки повернулись?: У Росії бізнесмени влаштували посеред вулиці стрілянину (відео)

середа, 7 грудень 2022, 12:28

У Санкт-Петербурзі (Росія) власники кіосків з продажу феєрверків влаштували розбори з перестрілкою прямо посеред вулиці. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали, передають Патріоти України. «Ні, це не зйомки серіалу «Бандитський Петербург». Це масо...

"Дуже не хотів служити": 19-річний москвич вистрибнув з вікна військкомату

середа, 7 грудень 2022, 10:28

У Москві 19-річний росіянин вистрибнув із вікна на четвертому поверсі військкомату, щоб уникнути призову. Як повідомляє російський Телеграм-канал "База", інцидент трапився 5 грудня у військовому комісаріаті на вулиці Саратовській, передають Патріоти Ук...