Вчені планують повторно заморозити льоди Арктики

Для боротьби з наслідками глобального потепління вчені запропонували побудувати на Північному полюсі мережу вітряних млинів.

Арктика. Фото: Водный мир.

Вчені зможуть повторно заморозити льоди Арктики за допомогою масштабної мережі вітряних млинів, які будуть розміщені на всій території материка, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Якщо будувати по одному мільйону споруд щорічно, то проект буде реалізовано протягом 10 років, при цьому потребує вкладень не менш, ніж на $50 млрд. При цьому млини можуть виявитися причиною зміни океанських течій і зміни погоди, однак ця ідея наразі вважається кращим варіантом.

Дослідники мають намір зводити по 1 млн вітряків на рік протягом наступних 10 років. До проекту можуть приєднатися експерти з Норвегії, США, Росії та Канади.

Проте є думка, що застосування такої кількості млинів може викликати непередбачувані наслідки для екології: зміна погоди, океанічних течій, напрямки вітрів.

"Я його випер з України у США, подалі від цих реалій": Валерій Харчишин відверто розповів про сина

субота, 30 вересень 2023, 23:01

Фронтмен гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин розповів про свого старшого сина Івана. Хлопець став на захист України на початку повномасштабної війни. Нині ж Харчишин пишається сином, але визнає, що виховував його неправильно, передають Патріоти України...

У Києві обвалився міст... прямо під час реконструкції (оновлено)

субота, 30 вересень 2023, 22:51

Як повідомили у поліції Києва, обійшлося без потерпілих. На місці події вже працюють аварійно-рятувальні служби. Деталі будуть відомі згодом. . У «Київавтодорі» заявили, що відповідальність за роботи на Дегтярівському мосту, який обвалився під час рек...