Вчені пояснили, чому чоловіки худнуть швидше, ніж жінки

Нове дослідження вкотре доводить, що чоловіки худнуть швидше за жінок. Дослідження було опубліковано онлайн у журналі "Діабет, ожиріння і метаболізм", повідомляють Патріоти України.

Протягом восьми тижнів дослідники відстежували більш ніж 2000 дорослих з надмірною вагою з Європи, Австралії та Нової Зеландії.

Харчування піддослідних було обмежене до 800 калорій в день, які вони отримували переважно з рідких страв та невеликої порції овочів. В кінці раціону чоловіки втратили в середньому 11,8 кг, в той час як жінкам вдалося втрати 10,2 кг.

Крім зниження маси тіла, у чоловіків також спостерігався більш низький серцевий ритм і зниження ризику діабету, в той час як у жінок спостерігалося більш значне зниження щільності кісткової тканини, що насправді не дуже добре.

Отже, чому різні статі по-різному реагували на дієту? Чоловіки, природно, мають більш високий рівень метаболізму, ніж жінки, а також мають більше вісцерального жиру всередині. І оскільки вони також споживають більше калорій кожен день, ніж жінки, вони будуть більш гостро відчувати наслідки дієти.

Вчені зазначають, що ці результати, орієнтовані тільки на короткострокові зміни, і протягом більш тривалого періоду статі можуть зрівнятися у втраті зайвої ваги.

Будуть чинити спротив: "Что происходит?!" – Московський телепропагандист збентежений опитуванням харків'ян про загрозу вторгнення РФ

понеділок, 24 січень 2022, 21:59

Опитування на вулицях Харкова журналістів видання "Сьогодні" про дії містян у разі початку російського вторгнення викликало резонанс у РФ. Готовність харків'ян взяти в руки зброю та чинити опір російським військовим стала великою несподіванкою для бага...

"Вовина півтисяча": За бустерну вакцинацію Зеленський обіцяє підкинути українцям ще грошенят

понеділок, 24 січень 2022, 21:49

Катастрофа з рейтингом президента та партії Зеленського стимулює до нових неоригінальних рішень. А на підсилення армії перед обличчям військової загрози "слуги" коштів знов таки не обіцяють. Громадяни України, які отримали "бустерну" дозу вакцини проти...