Вчені розкрили загадку популярної оптичної ілюзії (фото)

Сприйняття зображень на одній з найвідоміших оптичних ілюзій під назвою "Моя дружина і моя теща" залежить від віку людини. Про це йдеться в результатах дослідження вчених з Університету Флиндерса і Університету Південної Австралії, опублікованих у журналі Scientific Reports, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні брали участь 666 осіб з 22 країн світу. У них запитували, хто зображений на картині: тварина або людина. Якщо у відповіді був другий варіант, у них запитували, стать і вік.

На картині люди бачать два варіанти: молоду жінку, яка стоїть відвернувшись (у неї видно тільки ніс, вії, щоку, шию з намистом), і літню жінку, яка стоїть в профіль (видно обидва ока, горбатий ніс, рот, підборіддя і незрозумілий наріст над оком).

Молода жінка

Згідно з результатами, люди молодше 30 років частіше бачили молоду жінку. І чим молодша був учасник, тим менше він давав вік. Респонденти старше 30 років частіше бачили літню жінку.

Стара жінка

Йодид калію проти радіації: Як діє, чи правда захищає і коли треба пити

четвер, 29 вересень 2022, 7:23

Поки українці жартують про оргію на Щекавиці в разі ядерного удару по Києву, світ закликає не ставитись легковажно до загрози застосування ядерної зброї проти нашої держави. Ймовірність такого розвитку подій оцінюють по-різному, проте всі сходяться на ...

Нервовим краще не дивитися: ЗСУ показали відео про "могилізацію", яке зняли самі росіяни

середа, 28 вересень 2022, 23:53

Набір "гарматного м'яса" під приводом часткової мобілізації в країні-агресорці продовжується. Усю духовність росіян можна розгледіти у красномовному відео, яке опублікували ЗСУ. За даними воєнної розвідки України, під призов у росії потрапили тисячі пр...