Вчені розкрили загадку популярної оптичної ілюзії (фото)

Сприйняття зображень на одній з найвідоміших оптичних ілюзій під назвою "Моя дружина і моя теща" залежить від віку людини. Про це йдеться в результатах дослідження вчених з Університету Флиндерса і Університету Південної Австралії, опублікованих у журналі Scientific Reports, повідомляють Патріоти України.

У дослідженні брали участь 666 осіб з 22 країн світу. У них запитували, хто зображений на картині: тварина або людина. Якщо у відповіді був другий варіант, у них запитували, стать і вік.

На картині люди бачать два варіанти: молоду жінку, яка стоїть відвернувшись (у неї видно тільки ніс, вії, щоку, шию з намистом), і літню жінку, яка стоїть в профіль (видно обидва ока, горбатий ніс, рот, підборіддя і незрозумілий наріст над оком).

Молода жінка

Згідно з результатами, люди молодше 30 років частіше бачили молоду жінку. І чим молодша був учасник, тим менше він давав вік. Респонденти старше 30 років частіше бачили літню жінку.

Стара жінка

Спалив живцем: На Львівщині чоловік жорстоко позбувся дружини, прикутої до ліжка

четвер, 1 червень 2023, 17:58

У Львівській області чоловік інсценував пожежу, аби позбутись своєї дружини, яка не могла рухатися. Він облив бензином жінку і кімнату, в якій стояло її ліжко, а потім підпалив. Про це повідомляє Поліція Львівської області. Інцидент стався 20 травня зр...

В Україні з наступного року заборонять ртутні термометри, названо причину

четвер, 1 червень 2023, 17:49

Україна приєднується до Мінаматської конвенції, яка передбачає поступову відмову від використання ртуті. Як повідомили у Міндовкілля, Верховна Рада прийняла законопроєкт №0199 "Про приєднання України до Мінаматської конвенції про ртуть", за яким Україн...