
Професор Університету Північної Кароліни Роберт Ланц розповів, що після смерті люди потрапляють в якийсь паралельний простір і отримують шанс воскреснути, повідомляють Патріоти України.
Вчений порівняв життя людини з рослиною, яка в'яне, щоб у недалекому майбутньому розквітнути. Свою версію Ланц довів за допомогою теорії біоцентризму.
Раніше співробітники Каліфорнійського університету США повідомили, що паралельні світи існують. У деяких з них Землю все ще населяють динозаври, а десь Англія не колонізувала Америку. Подібні висновки вченим дозволило зробити вивчення мікрочастинки, здатної існувати в двох станах одночасно, а значить, і перебувати в двох місцях одночасно.
У Бразилії під час ремонту будинку робітники зробили дивовижне відкриття — під шаром плитки знайшли живу черепаху, яка, ймовірно, провела там близько десяти років, передають Патріоти України. За словами власників оселі, тварина могла потрапити під підл...
Колишнього поліцейського Івана Приходька, якого обвинувачують у вбивстві з необережності п'ятирічного Кирила Тлявова, мобілізували до лав Збройних сил України. Через це його захист просить суд призупинити розгляд справи до завершення воєнного стану або...