Вчені розповіли, скільки люди "живуть" після смерті

Професор Університету Північної Кароліни Роберт Ланц розповів, що після смерті люди потрапляють в якийсь паралельний простір і отримують шанс воскреснути, повідомляють Патріоти України.

Вчений порівняв життя людини з рослиною, яка в'яне, щоб у недалекому майбутньому розквітнути. Свою версію Ланц довів за допомогою теорії біоцентризму.

Раніше співробітники Каліфорнійського університету США повідомили, що паралельні світи існують. У деяких з них Землю все ще населяють динозаври, а десь Англія не колонізувала Америку. Подібні висновки вченим дозволило зробити вивчення мікрочастинки, здатної існувати в двох станах одночасно, а значить, і перебувати в двох місцях одночасно.

Неймовірна знахідка: Під підлогою будинку 10 років жила жива черепаха

п’ятниця, 12 червень 2026, 10:58

У Бразилії під час ремонту будинку робітники зробили дивовижне відкриття — під шаром плитки знайшли живу черепаху, яка, ймовірно, провела там близько десяти років, передають Патріоти України. За словами власників оселі, тварина могла потрапити під підл...

Обвинуваченого у справі загибелі Кирила Тлявова мобілізували: Чому суд можуть поставити на паузу до кінця війни

п’ятниця, 12 червень 2026, 10:37

Колишнього поліцейського Івана Приходька, якого обвинувачують у вбивстві з необережності п'ятирічного Кирила Тлявова, мобілізували до лав Збройних сил України. Через це його захист просить суд призупинити розгляд справи до завершення воєнного стану або...