Вдови та матері загиблих у Іловайську воїнів запрошують всіх прийняти участь у столичній акції на честь наших Героїв

Кожен небайдужий може прийти на Софійську площу 28 серпня об 11:00 та підтримати жінок і дітей, які втратили чоловіків, батьків, синів

Об'єднання дружин і матерів учасників АТО. Фото: "Фейсбук"

Сьогодні, 28 серпня, об 11:00 на Софійській площі у Києві відбудеться захід, присвячений загиблим та тим, хто пропав без вісти у Іловайській трагедії. Об'єднання дружин і матерів бійців АТО потребує моральної підтримки кожного з нас. Про це інформують Патріоти України з посиланням на "Фейсбук".

"Ми, жінки, постраждалі від військової агресії на Сході України, жінки які об'єдналися заради розвитку громадського суспільства в Україні запрошуємо Вас підтримати та прийняти участь у акції присвяченій пам'яті загиблих та зниклих безвісті під час Іловайської трагедії бійцям.

Захід відбудеться 28 серпня об 11 годині, на Софійській площі м. Києва.

Два роки з моменту найбільшої військової трагедії в історії сучасної України. Два роки без наших друзів і рідних, які залишилися на полях і пропали без вісті. Захід стане проявом належної пошани загиблим та зниклим безвісті Героям України та буде нагадувати мешканцям та гостям столиці про подвиг, вчинений українськими військовими в ході неоголошеної війни.

На заході будуть присутні сім’ї бійців які загинули або пропали безвісті під час Іловайської трагедії. Про них забула держава, про них не пишуть в новинах, їх наче й не було. Навіть п’ять хвилин вашого часу – це безцінно. Нехай матері, дружини та діти загиблих побачать, що ми пам’ятаємо!

Приєднуйтесь до нашої акції. Приходьте 28 серпня на Софійську площу, давайте разом висловимо свою підтримку жінкам, які втратили сина, чоловіка, батька, брата у цій страшній трагедії", - йдеться у дописі на сторінці Об'єднання.

Більше не "виконувач обов'язків": Шовковський став повноцінним головним тренером "Динамо"

понеділок, 11 грудень 2023, 17:30

Київське "Динамо" призначило Олександра Шовковського повноцінним головним тренером команди. Про це повідомляється на офіційному сайті столичного клубу. Деталі контракту СаШо з "біло-синіми" поки не оголосили, передають Патріоти України. До цього Шовко...

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...