"Величезна кількість продуктів, які створило людство, нам взагалі не потрібні": Дієтолог про те, як ми себе вбиваємо

Надмірне споживання продуктів та напоїв серйозно шкодить здоров'ю.

Ілюстрація: fanoboi.com

"Скільки людині для життя потрібно м'яса, хліба, олії, цукру, хутра, нафти, грошей? Ми їмо надмірно, а потім придумуємо тисячі дієт, щоб схуднути", - пише у своєму блозі лікар-дієтолог Оксана Скиталінська, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Ми їмо часто, бо маркетологи знають нашу любов до їжі та придумали нам перекуси. Ми п'ємо все солодке, алкогольне, неприродне, а потім ніякі ліки не допомагають. Ми п'ємо все солодке, алкогольне, неприродне, а потім ніякі ліки не допомагають.

Ми віримо у суперфуди і не віримо в цілющу силу рідного буряка та броколі. Ми придумали кулінарію і мільйони складних хитромудрих рецептів, з калорійністю, яка в десятки разів перевищує норму. Ми не рухаємося.

Купа наших хвороб і непрожиті роки - від надмірності. Пам'ятайте, чим простіша, зрозуміліша та ідентифікованіша їжа, тим вона краща. Тоді менше шансів на переїдання.

Величезна кількість продуктів, напоїв, які створило людство, нам взагалі не потрібні. Вони займають більшу частину супермаркетних полиць, запаковані у пластик і бісфенол, і для цього виснажуються ресурси землі, нищиться живе, використовується людська праця.

Величезна кількість продуктів, напоїв, які створило людство, нам взагалі не потрібні Не знаєте як прожити без шоколаду? Добре, а як на рахунок 1-2 квадратиків в тиждень? Чи не п'яти фруктів щодня, а одного, і більше овочів? Одну каву в день замість трьох?

Чому б не перейти повністю на воду в якості напою? Хтось скаже "кому потрібне таке життя без задоволення?". Але мені здається, що людство завернуло кудись не туди і йде хибним шляхом. Перший крок завжди робиться власними ногами. Як ви вважаєте?".

Українців зобов'язали перевірити лічильники газу: Хто має заплатити за повірку

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:30

В Україні відновлено обов'язкові перевірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг, що зокрема стосується і лічильників газу. Однак споживачам слід пам'ятати, що окремо платити за повірку лічильника вони не повинні, передають Патріоти України...

Українцям повідомили, яка територія столиці постраждає у разі руйнування Київської ГЕС

п’ятниця, 9 червень 2023, 11:28

Аналітики оцінили ризик руйнування Київської ГЕС російськими окупантами, які вчинили теракт на Каховській ГЕС та знищили її. Українцям повідомили, яка територія столиці постраждає у разі атаки на греблю, передають Патріоти України. Професор інституту р...