Великий піст-2019: У ПЦУ розповіли, кому не можна постувати

Предстоятель Православної церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній розповів, кому можна не дотримуватися Великого посту, повідомляють Патріоти України.

"Очевидно, що не всі й не однаковою мірою можуть постити: хтось обтяжений хворобою або важкою працею, хтось залежить у їжі від зовнішніх обставин, не маючи вибору, що буде поставлене на стіл. Низка об'єктивних причин дають привід для послаблення суворих правил постового харчування", — написав митрополит на сторінці Православної церкви України у Facebook.

Також він додав, що попри такі обставини, краще не відмовлятися зовсім від постування. "Потрібно разом зі своїм духівником, із парафіяльним священиком порадитися і знайти такий спосіб виконання постових правил, який, із одного боку, буде відрізняти час святої Чотиридесятниці від звичайних днів, а з іншого не завдаватиме шкоди здоров'ю", — зазначив Епіфаній.

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...