Великий піст-2019: У ПЦУ розповіли, кому не можна постувати

Предстоятель Православної церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній розповів, кому можна не дотримуватися Великого посту, повідомляють Патріоти України.

"Очевидно, що не всі й не однаковою мірою можуть постити: хтось обтяжений хворобою або важкою працею, хтось залежить у їжі від зовнішніх обставин, не маючи вибору, що буде поставлене на стіл. Низка об'єктивних причин дають привід для послаблення суворих правил постового харчування", — написав митрополит на сторінці Православної церкви України у Facebook.

Також він додав, що попри такі обставини, краще не відмовлятися зовсім від постування. "Потрібно разом зі своїм духівником, із парафіяльним священиком порадитися і знайти такий спосіб виконання постових правил, який, із одного боку, буде відрізняти час святої Чотиридесятниці від звичайних днів, а з іншого не завдаватиме шкоди здоров'ю", — зазначив Епіфаній.

У Києві вшановують пам'ять Павла Шеремета: Підірваному у центрі столиці журналісту 28 листопада мало б виповнитися 50 років

неділя, 28 листопад 2021, 22:08

У Києві проходить акція пам'яті вбитого журналіста, одного з керівників "Української правди" Павла Шеремета – 28 листопада йому б виповнилося 50 років. Деталі: В акції беруть участь білоруські та українські журналісти, друзі Павла, інші небайдужі. ....

"Коронавирус, наверно, только в автобусах опасен": В окупованому Донецьку виступила відома російська гумористка (відео)

неділя, 28 листопад 2021, 21:44

«У нас, кстати, пандемия и новый штамм коронавируса, ну он, наверное, людей только в автобусах заражает», - обурились жителі ОРДО.