Великий вівторок Страсного тижня: Традиції, особливості, прикмети

У Великий вівторок думають про Страшний Суд і воскресіння мертвих, згадується викриття Христом фарисеїв, які за зовнішньою побожністю приховували холодність і бездушність.

Другий день Страсної седмиці. Фото: mignews.com.ua.

Вівторок, під час головного тижня перед Великоднем називають Страсним або Великим. У 2017 році він випадає на 11 квітня, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

У цей день, за українським звичаєм, готують одяг - перуть і прасують, щоб ніщо не відволікало від приготування до світлого свята Великодня. Особлива увага приділяється вбранню для Святого Воскресіння - в цей день одяг, в якому плануєте зустрічати Великдень, має бути повністю закінчено.

У Великий вівторок згадується викриття Господом книжників і фарисеїв, його бесіди і притчі, сказані в цей день в Єрусалимському храмі.

Прикмети

У Великий вівторок кажуть, якщо дощовий день - до грибного року. Також прийнято пити воду з срібної чаші. Якщо її немає, то в ємність з водою можна покласти срібну прикрасу. Це принесе успіх і матеріальне благополуччя.

У вівторок і четвер Страсного тижня дозволяється їсти гарячу їжу без олії.

Вівторок у Страсний тиждень - це день повчань, коли в церкві згадують, що Спаситель повинен повернутися до нас знову, щоб вершити суд над кожним.

"Літо" посеред листопада: синоптик порадувала українців свіжим прогнозом

середа, 13 листопад 2019, 15:02

Не по-осінньому тепла погода збережеться в Україні у четвер, 14 листопада. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила синоптик Наталія Діденко. За її словами, температура повітря в Україні, порівняно з більшістю країн Європи, висока: вдень + 8 ... ...

Там, де не зміг навіть Микитась. «Улюбленцю Банкової» Вавришу дозволили будувати висотку на Печерську — Bihus.Info

середа, 13 листопад 2019, 14:28

Компанія з орбіти наближеного до Банкової Андрія Вавриша, попри порушення та відсутність головних документів, отримала дозвіл будувати висотний будинок на вулиці Вільшанській, 2−6 на Печерську, говориться в матеріалі Bihus.Info. . Ділянка площею в 2,3...