
"Лукашенко відправляє делегацію до РФ на переговори по енергоносіям і на камери каже, що через маневри росіян з нафтою Біларусь за три роки втратила 4,5 млрд ненависних доларів і що як частина "союзного государства" має ціну на газ вдвічі більшу, ніж у старшої братської частини "союзного государства", повідомляють Патріоти України, і продовжує:
Веселий у них виходить “таможений союз”, і конкурси по нагібанію інтєрєсниє, прям як з Україною до 2014 року, правда? Так і до білобандерівців недалеко, не дивлячись на холуйські проросійські голосування сусідів в ООН. Цікаво, як наші “міротворці” збираються з Кремлем домовлятися і що йому пропонувати взамін “вдвічі дешевшого газу”, якщо там навіть “союзников” рачки тримають? “Жоден-танк-жоден-солдат-президент-мазурік, хі-хі".
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...