"Від війни дах з'їхав": Мережу обурило фото з окупованого Донецька

Мережу розлютило фото з окупованого Донецька, на якому зображено авто з наклейкою зі Сталіним й переможним гаслом, повідомляють Патріоти України.

"Донецьк. Цікаво, звідки вилізли всі ці ***нати? Адже до 2014 не було їх видно. Ніхто так не робив. Від війни у людей дах з'їхав, чи що? Чи приїжджі?" - написав у своєму Twitter журналіст Денис Казанський й опублікував фото.


"Бажаю пекла кожній парашській пиці": Даша Астаф'єва показала, як спала на полу в коридорі під час нічної атаки на Київ (фото)

неділя, 28 травень 2023, 19:00

Співачка та волонтерка Даша Астаф'єва, як і більшість киян сьогодні, ночувала в укритті, повідомляють Патріоти України. У ніч проти 28 травня російські війська завдали чергового масованого удару по Україні "Шахедами", тож у столиці було гучно. На своїй...

У тропічних лісах несподівано знайшли загублене місто майя

неділя, 28 травень 2023, 18:54

Дослідники виявили прадавнє місто майя, яке досі залишалося прихованим, обплетене комплексом з приблизно 400 взаємопов'язаних поселень. Деяким із них понад 3 тисячі років, вони пов'язані між собою. Про це пише видання The Washington Post, передають Пат...