Відчуй себе ГРУшником-невдахою: У Росії випустили дитячу настільну гру "Наші в Солсбері" (фото)

​Маршрут пересування фішок гравців у грі збігається з пересуваннями Чепіги та Мішкіна Європою.

Росіянам пропонують уявити себе Чепігою та Мішкіним. Ілюстрація: The Insider.

Оголошення про продаж опубліковано на сайті "Гала-Центр" і "Маркет-Асортимент", повідомляють Патріоти України із посиланням на The Insider.

В обох магазинах журналістам підтвердили, що гра є в продажу. Судячи із зображення на обкладинці, маршрут героїв ігровим полем Європи збігається з пересуваннями співробітників ГРУ Анатолія Чепіги та Олександра Мішкіна, обвинувачених в отруєнні Скрипалів.


Хіти тижня. Молодша на 30 років і навчалася у Києві: Цікаві подробиці про нову дружину Макаревича

вівторок, 26 травень 2020, 2:00

Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. Інна деякий час працювала в столиці України, а потім за програмою репатріації перебралася до Ізраїлю. У Тель-Авіві вона отримала історичну освіту і за...

Хіти тижня. "Всі ми - камікадзе": Колеги померлого від COVID-19 лікаря відверто розповіли, що коїться в лікарні Одеси (фото)

вівторок, 26 травень 2020, 1:00

Смерть реаніматолога одеської міської лікарні Максима Белінова вразила українців. Чиновники малюють "красиву картинку" з забезпеченням медичних закладів, а лікарі кажуть, що без захисту вони практично приречені, передають Патріоти України. За день до ...