Відійшла у вічність одна з членів ОУН (фото)

4 лютого на 90-му році життя у Львові померла член ОУН Ярослава Мельничук (Полюга). Про це інформує прес-служба ЛМР, повідомляють Патріоти України.

Парастас відбувся сьогодні, 4 лютого, о 19.00 год у Храмі Святої Трійці УГКЦ (вул. Тершаківців, 11а). 5 лютого, о 13.00 год у тому ж храмі відбудеться і чин похорону. О 13.40 год — виїзд на Личаківський цвинтар, де Ярославу Мельничук і поховають.

Зазначимо, Ярослава Мельничук (Полюга) народилась 17 липня 1929 року у Львові. Була сестрою особистого охоронця Романа Шухевича Любомира Полюги. Співпрацювати з ОУН почала під час навчання у Львівському медичному інституті у 1945−1949 рр.


Вперше Ярославу Мельничук заарештували у 1948 році, проте звільнили за браком доказів. Другий арешт відбувся у наступному, 1949 році. Упродовж 6 місяців Ярослава перебувала під слідством у тюрмі “на Лонцького”. Без суду була етапована на спецпоселення в тайгу Якутської АРСР, де виконувала каторжні роботи. Згодом їй вдалося влаштуватись на роботу лаборанткою в районну лікарню й отримати дозвіл на продовження навчання.

У 1956 р. Ярослава Мельничук отримала диплом і повернулася до Львова, де після повернення й до виходу на пенсію працювала лікарем.

Хіти тижня. "Ви збираєтеся домовлятися із вбивцями?": Вдова бійця ЗСУ вийшла на одиночний протест через рішення Зеленського (фото)

понеділок, 27 травень 2019, 15:30

Протягом п'яти годин до Юлії Кірілової так ніхто й не вийшов... Ветеран війни на Донбасі Юлія Кірілова, чоловіка якої вбили, влаштувала під стінами Адміністрації президента одиночний протест через можливий референдум із питання миру з Росією. Так, засу...

В Україні зміняться ціни на газ: Чого чекати від тарифів

понеділок, 27 травень 2019, 15:28

"Нафтогаз України" у липні знизить ціни на газ для потреб населення на 8% - до 5803 грн за тис. куб. м, повідомляють Патріоти України. "Газ на міжнародному ринку знову дешевшає. Завдяки цьому Нафтогаз у червні знижує ціни на газ для промислових спожива...