Відійшла у вічність одна з членів ОУН (фото)

4 лютого на 90-му році життя у Львові померла член ОУН Ярослава Мельничук (Полюга). Про це інформує прес-служба ЛМР, повідомляють Патріоти України.

Парастас відбувся сьогодні, 4 лютого, о 19.00 год у Храмі Святої Трійці УГКЦ (вул. Тершаківців, 11а). 5 лютого, о 13.00 год у тому ж храмі відбудеться і чин похорону. О 13.40 год — виїзд на Личаківський цвинтар, де Ярославу Мельничук і поховають.

Зазначимо, Ярослава Мельничук (Полюга) народилась 17 липня 1929 року у Львові. Була сестрою особистого охоронця Романа Шухевича Любомира Полюги. Співпрацювати з ОУН почала під час навчання у Львівському медичному інституті у 1945−1949 рр.


Вперше Ярославу Мельничук заарештували у 1948 році, проте звільнили за браком доказів. Другий арешт відбувся у наступному, 1949 році. Упродовж 6 місяців Ярослава перебувала під слідством у тюрмі “на Лонцького”. Без суду була етапована на спецпоселення в тайгу Якутської АРСР, де виконувала каторжні роботи. Згодом їй вдалося влаштуватись на роботу лаборанткою в районну лікарню й отримати дозвіл на продовження навчання.

У 1956 р. Ярослава Мельничук отримала диплом і повернулася до Львова, де після повернення й до виходу на пенсію працювала лікарем.

Хіти тижня. "Як шакалів в одну яму - і осиковий кілок": Мережу розбурхало відео трун і похорону "іхтамнєтів" у Росії

субота, 23 березень 2019, 11:00

На відео зняли десятки трун і свіжі могили російських найманців у Колпіно, що в Росії, які воювали в Сирії і на Донбасі, повідомляють Патріоти України. . "Місто Колпіно, СПБ, РФ. Привезли 10 іхтамнєтов - Сирія, Україна. Батьківщина тебе не кине синку!...

Жах та й годі: Через гангрену українець сам собі відрізав ногу, бо не міг заплатити лікарям (відео 12+)

субота, 23 березень 2019, 10:44

Людину вдалося врятувати завдяки сусідській собаці, котра принесла жахливу знахідку. Через скандальний випадок у лікарні зразу знайшлась можливість безкоштовно госпіталізувати нещасного. У місті Охтирка, що на Сумщині, 62-річний чоловік через фінансову...