Відома українська співачка розповіла про горе у сім'ї (фото)

Українська співачка Камалія, дружина мецената і мільярдера Мохаммада Захура, у вівторок, 13 листопада, розповіла про горе в родині, повідомляють Патріоти України.

Так, днем раніше вона провела в останній путь бабусю. "Вона була дуже світлою, доброю і правильною людиною, шанованою друзями, колегами, сусідами і рідними, але, на жаль, із дуже нелегкою долею. Спочивай із миром, наша рідна! Вічна пам'ять! Царство небесне!" - прокоментувала фотографію артистка.

Десятки фоловерів зірки висловили їй свою підтримку і залишили під фотографією бабусі коментарі із жалем.

Нагадаємо, що в 2003 році співачка вийшла заміж за мецената і мільярдера Мохаммада Захура, пара оселилася у Великобританії. Через 10 років у подружжя народилася двійня.

"Не можу жити без батьків": На Київщині 12-річний хлопчик розповів про жахи окупації у щоденнику

понеділок, 16 травень 2022, 10:28

12-річний Тимофій Зозуля під час окупації його села Шевченкове на Київщині втратив свою маму і вітчима - їх розстріляли російські загарбники просто в автомобілі, коли той потрапив у поле зору російської колони на дорозі. Хлопчик дізнався про це не відр...

Дев'ятеро із десяти українців зіткнуться з бідністю: ООН дала невтішний прогноз у разі довготривалої війни

понеділок, 16 травень 2022, 10:24

Якщо широкомасштабна війна, розв'язана Росією, затягнеться, то дев'ятеро із десяти українців, ймовірно, можуть опиняться на межі бідності. Глибокі соціально-економічні наслідки війни відчуватиме не одне покоління. Про це повідомляє Програма розвитку ОО...